Niet geslaagd, daarna wel geslaagd !!!

Regelmatig plaatsen wij hier ontvangen e-mails van geslaagden.
Plaats reactie
**Ikk..

Niet geslaagd, daarna wel geslaagd !!!

Bericht door **Ikk.. »

Ik heb het via de school gedaan en was er niet door, 39/50..
Ik had de reeks 65.. een hele moeilijke, want niemand van die reeks was er door..
Ik ben vandaag (week later) terug gegaan, in examencentrum..
en had dezelfde reeks!!! nu ben ik geslaagd met 42/50..
Ik heb de fout gemaakt van mijn foutieve antwoorden van de vorege keer niet na te kijken.. dan komt er op vragen opnieuw bekijken, of examen afsluite,, ik druk dan op examen afsluiten en jah..
dan wist ik de juiste antwoorden nog niet.
(50 vragen voor te onthouden en terug op te zoeken is veel!!!)
Heel dom van mij.. Khad er zoo veel spijt van..
Maar nu ben ik er toch door !!!! :)
Grtjs
GRO
Administrator
Berichten: 13538
Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00

Bericht door GRO »

Bij rijbewijs op school krijg je van een instructeur 8 uur les. Het is voor die man onmogelijk om alle regels van de wegcode in die beperkte tijd uit te leggen.

Als je de theoriepagina's op onze site zou uitprinten, dan zijn dat meer dan 200 pagina's. Je kan bijvoorbeeld van een leraar wiskunde of aardrijkskunde ook niet verwachten dat hij het volledige handboek in 8 uur aanleert.

Ideaal zou zijn als jongeren vooraf de theorie zouden doornemen via onze site en de gratis oefenvragen zouden maken. Tijdens de 8 uur les worden de voornaamste zaken door de instructeur nog eens extra uitgelegd. Daarna maken ze onze proefexamens en gaan examen afleggen. Er zijn zoveel jongeren die alleen via onze site leren en van de eerste keer slagen. Dankzij rijbewijs op scjool heb je dan nog de luxe dat er nog eens extra een instructeur komt om extra uitleg te geven.

Dat het reeks '65' is, is niets speciaal hoor. Alle reeksen zijn even moeilijk (als je niet alles kent) of even gemakkelijk (als je alles kent).
Plaats reactie