GESLAAGD CUM LAUDE!

Regelmatig plaatsen wij hier ontvangen e-mails van geslaagden.
Plaats reactie
Anne

GESLAAGD CUM LAUDE!

Bericht door Anne »

Beste mensen van deze site,

Mijn ouders waren mij reeds geruime tijd aan het aansporen om mijn theoretisch rijexamen gaan af te leggen, doch ik bleef het voor mij uitschuiven en - zelfs na het doorlezen van het handboek theorie van Flor - zag ik het niet zitten om naar het examencentrum te gaan.
Toen ik in januari dan uiteindelijk achttien werd hebben mijn ouders mij onder 'lichte dwang' (daar moet je je niets bij voorstellen :)) gezegd dat ze hoopten dat ik in de paasvakantie er eindelijk aan zou beginnen.

Ik ben dan maar dinsdag aan de slag gegaan met het doorlezen van de theorie en woensdag heb ik proefexamens gemaakt. De site is zeer handig, overzichtelijk en véél praktischer dan het handboekje dat ik gekocht had (heb het deze keer niet gebruikt ;-))

Ik slaagde gisteren voor mijn examen met 50/50 !
De vragen werden rustig voorgelezen en leken praktisch allemaal op de vragen die ik reeds gemaakt had tijdens de oefeningenreeksen.

Nogmaals bedankt, het oefenen kan beginnen ! :)
Plaats reactie