26.1. Het halfmaandelijks beurtelings parkeren is van kracht op alle rijbanen van een bebouwde kom, wanneer boven de verkeersborden die het begin van deze bebouwde kom aanduiden het verkeersbord E11 is aangebracht.
Het parkeren op de rijbaan is dan slechts toegelaten van de 1ste tot de 15de van de maand, langs de kant van de gebouwen met onpare nummers en, van de 16de tot het einde van de maand, langs de kant van de gebouwen met pare nummers.
Tijdens m'n vele zoektochten naar huisnummers kom ik regelmatig straten tegen die geen pare of onpare kant hebben maar gewoon elk huis dat je tegenkomt een volgend nummer.
Hoe los je zoiets dan op?
Moet er wel eerlijkheidshalve bijzeggen dat dit meestal buiten de bebouwde kom is en ik nog nooit dergelijk bord heb zien staan in zo'n straat.
bibi585 schreef:Tijdens m'n vele zoektochten naar huisnummers kom ik regelmatig straten tegen die geen pare of onpare kant hebben maar gewoon elk huis dat je tegenkomt een volgend nummer.
Hoe los je zoiets dan op?
Moet er wel eerlijkheidshalve bijzeggen dat dit meestal buiten de bebouwde kom is en ik nog nooit dergelijk bord heb zien staan in zo'n straat.
Aan deze kant van het land kom je dit zelden of nooit tegen en op te lossen valt dit niet daarom zul je dit bord er ook niet tegen komen
Bezit paardenkrachten onder je motorkap, stop een tijger in je tank, maar wees geen ezel achter het stuur.