GESLAAGD

Regelmatig plaatsen wij hier ontvangen e-mails van geslaagden.
Plaats reactie
Stefanie V. L.

GESLAAGD

Bericht door Stefanie V. L. »

Van: Stefanie V. L.
Datum: 23/11/2007 16:44:45

donderdag 21 november, 22uur.. ik heb nu al reeds 3jaar men theoretisch rij examen uitgesteld, mss toch maar eens een keertje beginnen. Ohja, die site waar ik eens opgekeken had, zag er wel netjes hoe, hoe noemde hij nu ook weer.. iets met sound and vision. Jaja, het googlen heeft me weer geholpen.. het leren kon beginnen.

Nice, die examenvraagjes na ieder deeltje, zo wist ik tenminste of ik het allemaal wel begrepen had. Halverwege vallen men oogjes wa toe en beluit maar wijselijk om men bed in te kruipen.

vrijdag 22 november, 10 uur.. mss toch nog eventjes verderdoen? en straks richting haasrode gaan met de bus? Effe smsje sturen en examen oplossen.. dat zit snor.

13u40: op de bus richting Haasrode
14u40: op de bus richting Leuven city MET een papier waarop staat dat ik GESLAAGD ben met de volle 47 punten!

bedankt mannen van sound and vision. Door jullie site ben ik er eindelijk aan durven beginnen... het was gewoon een leuke manier van leren! Ook de zekerheid (slagen op site=slagen in real time) gaf me de moed om der voor te gaan! en ge ziet het e, ook dit keer is het weer uitgekomen! nen dikke merci, en keep going! men nog-niet-afgelegde-theoretische-rij-examen vrienden zullen zeker horen van jullie site!

groetjes,

Stefanie V. L. uit Brecht, maar kotstudent in Leuven

Plaats reactie