45/50

Regelmatig plaatsen wij hier ontvangen e-mails van geslaagden.
Plaats reactie
Bo P.

45/50

Bericht door Bo P. »

-------Original Message-------

From: Bo P.
Date: 17-Jun-15 17:54:58
Subject: 45/50


Beste,

Het is me uiteindelijk toch gelukt: ik hebt mijn voorlopig rijbewijs! Nu kan ik rond gaan crossen samen met mama (mijn begeleider)
naar Londen of Parijs ! Ik hoef nooit meer te vragen aan ma of pa: “wil je me daarheen voeren?” Neen, nu zijn
de rollen omgedraaid, vragen ze het gewoon even aan mij. Het was even denken! Klikken op A, B of C, is het nu ja, of eender neen?
mijn 50 vragen zijn afgelopen, mijn uitslag was 45/50. Ik kreeg de eerste prijs, mijn theoretisch rijbewijs. Dus, opgepast iedereen op de baan want ik kom eraan! Niet door het rood, voorrang verlenen indien het moet leren rijden houd me nog een tijdje zoet! Nu hou ik vol en ga er tegenaan om mijn voor mijn volledig rijbewijs te gaan. Ik zal veel lessen rijden, en er een lange tijd voor strijden. op hoop van zegen mag ik binnenkort zeggen, ik ben vanaf nu een nieuwe chauffeur op de baan. en ik zal er van genieten!


Bo P.
9060 Zelzate
Plaats reactie