-------Oorspronkelijk bericht-------
Van: Evelyne V. E.
Datum: 12/25/12 23:33:05
Onderwerp: Maar liefst 48/50 !!!
Beste gratisrijbewijsonline
Gisteren heb ik mijn theoretisch rijbewijs gehaald, en ik behaalde maar liefst 48/50 !!!
Jullie site heeft mij super geholpen, door de vele oefeningen, filmpjes, proefexamens, ... heb ik mij zeer goed kunnen voorbereiden.
Desalniettemin, ging ik toch met een klein hartje naar het examencentrum, ik ben iemand die altijd goede punten wil hebben, en was dan ook enorm zenuwachtig!
Maar, helemaal voor niets nodig, ik slaagde met glans! Zodra ik op het scherm zag verschijnen "Proficiat, u bent geslaagd. 48/50" was ik zéér blij. En ik wist ook een beetje dat het door jullie was.
De theorie die we op school kregen was zeer onduidelijk en onoverzichtelijk, bij jullie integendeel was het zeer gestructureerd.
Voila, ik kan nu beginnen met mijn praktijk te oefenen. En ik denk dat daar nog heel veel werk aan is
Jullie vinden mij zeker binnen enkele maanden terug, om het praktijkboek te downloaden en de filmpjes te bekijken.
Nog eens van harte bedankt!
En voor iedereen prettige feestdagen en een gelukkig Nieuwjaar toegewenst !!!
Mvg
Evelyne V.E.
9070 DESTELBERGEN