Bij het parkeren moet je je handrem optrekken als je goed staat,
maar wat als je een automatische handrem hebt die zichzelf opzet als je de auto stil legt?
Moet je de handrem dan aantrekken met dat hendeltje of mag je gewoon de auto stil leggen ?
Zeg maar voor alle zekerheid tegen de examinator als je de auto stil legt dat de handrem automatisch optrekt. Zo weet de examinator dat jij weet dat de handrem moet opgetrokken zijn.
Die handrem is heel belangrijk. Zoals je in ons praktijkboek kunt lezen: handrem vergeten = terug examen doen.
GRO schreef:Zeg maar voor alle zekerheid tegen de examinator als je de auto stil legt dat de handrem automatisch optrekt. Zo weet de examinator dat jij weet dat de handrem moet opgetrokken zijn.
Die handrem is heel belangrijk. Zoals je in ons praktijkboek kunt lezen: handrem vergeten = terug examen doen.
Ik vroeg me altijd af: veel mensen hebben me tijdens de winter gezegd: "maak er een gewoonte van om bij het stoppen je auto in eerste te zetten want in de winter vriest je handrem soms vast". Dan is de vraag: is dit dan fout om te doen? Als ik zo rondvroeg, zet bijna de helft van de mensen hem ALTIJD in eerste zonder handrem.
Als je geparkeerd hebt, en je zet je handrem op, mag je dan je auto in eerste zetten en stilleggen of moet je de auto in 'neutraal' zetten en dan stil leggen? ( dus handrem staat al op )