Glas van linkerachterlicht gebroken

Alles i.v.m. praktijkopleiding en examen.
Plaats reactie
Evaa

Glas van linkerachterlicht gebroken

Bericht door Evaa »

Hallo!

Het glas van één van de achterlichten van de auto waar ik binnenkort examen mee ga doen, is stuk. Aangezien dit niet meer op tijd hersteld zal kunnen worden, vroeg ik me af of ik dan wel examen mag afleggen? Uiteraard werkt het licht zelf nog.
De auto is ook vorige week door de keuring geraakt dus volgens mijn vader is er geen probleem maar ik wou dit toch eens checken aangezien ik niet zou willen voorhebben dat ik niet eens aan het examen mag beginnen.

Heeft iemand hier een antwoord op?
Groetjes
Benny Stinkens
Administrator
Berichten: 6823
Lid geworden op: 27 apr 2005, 00:00
Locatie: Dilsen

Re: Glas van linkerachterlicht gebroken

Bericht door Benny Stinkens »

Moeilijk voor ons om daar iets op te zeggen want wij kunnen jou auto niet zien. :idea:

Ik vind het raar dat hij blijkbaar met een gebroken glas toch door de keuring is geraakt.
Als hij door de keuring is geraakt wil dit eigenlijk zeggen dat hij technisch in orde is en je vader gelijk heeft.

Maar als je toch nog een beetje tijd hebt zou ik nu al eens naar het examencentrum rijden en het daar gewoon laten zien en dus vragen wat ze er van vinden.

Deze mensen bijten niet en vragen kost niets :idea:
Het is dus een manier om onaangename verassingen te voorkomen, want wij kunnen moeilijk inschatten wat zij er van denken, en al zeker niet als we niets kunnen zien.
Bezit paardenkrachten onder je motorkap, stop een tijger in je tank, maar wees geen ezel achter het stuur.
Evaa

Re: Glas van linkerachterlicht gebroken

Bericht door Evaa »

Dit is het achterlicht dat ik bedoelde:

Afbeelding
Afbeelding
Inazuma
Berichten: 12085
Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00

Re: Glas van linkerachterlicht gebroken

Bericht door Inazuma »

Het zou me erg verwonderen indien men daar op het examen lastig over zou gaan doen.

Het overgrote deel is nog OK.
De lampjes liggen niet bloot, en de schijnbare kleur van het licht is ook nog correct.
Evaa

Re: Glas van linkerachterlicht gebroken

Bericht door Evaa »

Oké, bedankt! Ik ben toch wat gerustgesteld nu.
Plaats reactie