Hallo,
Ik rijd nu voorlopig rond met een klasse A brommer, aangezien ik in de grote vakantie pas een klasse B kan aanschaffen. Ik heb mijn voorlopig rijbewijs A3 intussen wel in bezit.
Wat moet/mag nu met de bromfiets?
Dingen waar ik zeker van ben:
- max 25/u
- op het fietspad
- geen passagier meenemen -18 jaar.
dingen waar ik niet zeker van ben:
- Moet een "L" aangebracht worden, ik rij pas 2 dagen?
- Zijn er ook beperkingen qua uur op de dag om er mee te rijden zoals bij een voorlopig rijbewijs? (niet na 22 uur op de vooravond van feestdagen, vrijdagavond enz enz enz, jullie weten het wel...) of maakt dat niet uit?
Zijn er nog dingen waar ik rekening moet mee houden?
Wat moet/mag nu juist met klasse A?
-
Inazuma
- Berichten: 12085
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00
Re: Wat moet/mag nu juist met klasse A?
Neen.Gast schreef: - Moet een "L" aangebracht worden, ik rij pas 2 dagen?
Er is immers geen rijbewijs vereist voor een bromfiets klasse A.
Vanaf je met de bromfiets klasse B rijdt, moet er een L op, en moet je dat voorlopige rijbewijs A3 (bromfiets klasse B) bijhebben.
Niet met een bromfiets klasse A.- Zijn er ook beperkingen qua uur op de dag om er mee te rijden zoals bij een voorlopig rijbewijs? (niet na 22 uur op de vooravond van feestdagen, vrijdagavond enz enz enz, jullie weten het wel...) of maakt dat niet uit?
Vanaf je met een bromfiets klasse B gaat rijden, uiteraard wel.
-
Gast
Re: Wat moet/mag nu juist met klasse A?
Ok dat is wat ik moest weten, enkele onduidelijkheden!
Dankuwel!
Dankuwel!




