Wanneer in neutraal zetten?
-
Uit Geel
Wanneer in neutraal zetten?
Ik wil weten of ik het juist snap. Je mag de auto nooit in neutraal zetten als je nog aan het rijden bent en bij een scherpe bocht. Maar ik weet niet wat je moet doen bij een rood licht, iedereen zegt iets anders tegen mij, ofwel in neutraal zetten of in eerste versnelling.
-
Inazuma
- Berichten: 12085
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00
Re: Wanneer in neutraal zetten?
Beide zijn toegelaten.Uit Geel schreef: Maar ik weet niet wat je moet doen bij een rood licht, iedereen zegt iets anders tegen mij, ofwel in neutraal zetten of in eerste versnelling.
Als je lang voor rood moet staan, is het wel comfortabeler om niet de ganse tijd de koppeling te moeten blijven indrukken.
Kijk naar de lichten voor de andere rijrichtingen, om te zien wanneer je de auto al in versnelling kan zetten, zodat je geen tijd verliest om weer te vertrekken als het groen wordt.




