GRO schreef:Waarom zit jij toch te schrijven dat je aan het loket een nummer moet zeggen?
De examinator laat je bij het begin van het examen een kaartje trekken of een nummer van een kaartje zeggen waarop de knooppunten staan.
En neen, die staan niet op je uitslag, want dat heeft verder geen enkel belang. Je moet immers overal kunnen rijden.

Eugeen niet in alle examencentrum moet je een nummer trekken ?

Eugeen in alken ( Limburg ) moet u een nummer zeggen tussen
1 en 10 ? ! Bel maar eens naar alken Eugeen en komt het ons dan hier maar zeggen Als ik het juist heb of niet juist heb ? Bedankt Eugeen.

Eugeen als u ook mijn vraag eens heel goed gelezen heeft ! Daar staat in
" geslaagd of niet geslaagd " enz.. ? Dan kan u ook niet oordelen dat die leerling nu slecht heeft gereden of goed heeft gereden ?

Eugeen Wij weten ook als het eens moest gebeuren dat de vrouw/man aan het loket een verkeerde nummer heeft in gegeven,dat wij daar helemaal niets tegen kunnen beginnen en dat ook geen ramp is voor een
klacht in te dienen ? Maar dat is niet de bedoelen daarvan,
leerlingen kijk gewoon zijn einde uitslag praktijkexamen B na en is dat nu zo een ramp ?
Dank bij voorbaat.
