Parkeren inrit garages

Alles i.v.m. praktijkopleiding en examen.
Plaats reactie
Miss_D

Parkeren inrit garages

Bericht door Miss_D »

Graag jullie advies

Een buurvrouw parkeert haar klein autootje halvelings op de borduur van een plantenvoorziening in de straat zodat ze net niet de inrit van de garagepoort volledig blokkeert. Langs de andere kant staat dan vaak ook nog een wagen geparkeerd voor zijn eigen garagepoort.

Dit maakt dat het vaak heel erg moeilijk is om veilig in en uit de inrit van de garages te rijden.
Kunnen we hier stappen tegen ondernemen? De buurvrouw is reeds aangesproken maar geeft geen gehoor.

Onderstaande link naar een foto, de rode cirkel duidt de geparkeerde auto aan
https://www.dropbox.com/s/u5sdiuoikdqzh ... t.png?dl=0

Alvast bedankt
GRO
Administrator
Berichten: 13538
Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00

Re: Parkeren inrit garages

Bericht door GRO »

Kan de afbeelding niet zien, of moet speciaal een account aanmaken.
Rafael
Administrator
Berichten: 2726
Lid geworden op: 12 jan 2006, 00:00

Re: Parkeren inrit garages

Bericht door Rafael »

@GRO: rechtsboven het kadertje om te registreren staat een kruisje om dat te sluiten. De afbeelding zou dan wel zichtbaar moeten worden.
GRO
Administrator
Berichten: 13538
Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00

Re: Parkeren inrit garages

Bericht door GRO »

zodat ze net niet de inrit van de garagepoort volledig blokkeert.
Ze hoeft die inrit niet VOLLEDIG te blokkeren. Van zodra ze die inrit deels blokkeerd zodat je de garage moeilijk kunt verlaten, begaat ze een overtreding.
Als een gesprek met haar niet helpt, de politie inschakelen.
de rijprof
Berichten: 8351
Lid geworden op: 01 jul 2008, 00:24

Re: Parkeren inrit garages

Bericht door de rijprof »

Afbeelding
Een Smart kan misschien nog net?
1. Ga er vanuit dat je met denkbeeldige lijnen de breedte van de uitrit doortrekt tot aan de rijbaan.
2. Je moet ook nog behoorlijk kunnen afdraaien.
Artikel 25. Parkeerverbod

25.1. Het is verboden een voertuig te parkeren :
...
3° voor de inrij van eigendommen, behalve de voertuigen waarvan het inschrijvingsteken leesbaar op die inrij is aangebracht;
...
5° op elke plaats waar het voertuig de toegang tot buiten de rijbaan aangelegde parkeerplaatsen zou verhinderen;
...
Inazuma
Berichten: 12085
Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00

Re: Parkeren inrit garages

Bericht door Inazuma »

Afbeelding


Zolang je er in en uit kan, kan de politie weinig doen - tenzij buurvrouw effectief OP de borduur parkeert, dat mag niet.
Gast

Re: Parkeren inrit garages

Bericht door Gast »

Bedankt Inazuma, ik kreeg de foto zo niet geplakt :)

Ik ben aan het denken om een bericht te sturen naar de stad om eventueel die plek te markeren als verboden parkeren.
Want dat is het hem net, we kunnen nog wel in de inrit, maar moeten onze bocht heel ruim nemen om daarna rakelings langs de wagen te passeren. Wie niet waagt, niet wint zeker.

Zo hebben ze op mijn vraag ook een gehandicaptenplaats in de straat geëvalueerd en nadien opgeschort.
Duimen dus !

Bedankt voor jullie advies.
Plaats reactie