hoofdweg

Alles i.v.m. praktijkopleiding en examen.
Plaats reactie
lieneke
Berichten: 1
Lid geworden op: 12 okt 2014, 15:25

hoofdweg

Bericht door lieneke »

Als je in het examencentrum te geel vertrekt kom je direct op een kruispunt wwar er een hoofdweg is, deze mensen moet ik voorrang gevben maar dan als de weg vrij is en ik moet rechtdoor rijden eigelijk (dus de andere kant van de weg) hebben ze mij gezegt dat ik naar links moet plinken maar kan dat moeilijk geloven. Dat ik zou moeten plinken ,ok maar naar links? Kan iemand mij helpen aangezien men examen volgende week al is .
Wouter
Berichten: 2119
Lid geworden op: 01 okt 2007, 16:45
Locatie: Olen

Re: hoofdweg

Bericht door Wouter »

In die richting zou ik gewoon geen richting aangeven bij het rechtdoor rijden.

In de andere richting zie ik wel argumenten om dan rechts richting aan te geven, zodat het duidelijk is dat je het voorrangstraject gaat verlaten. Wel opletten dan dat er geen verwarring is, en bestuurders uit de Twee-molenstraat (het stukje dat niet tot het voorrangstraject behoort bedoel ik dan) niet gaan denken dat je daarin gaat draaien, want dat kan wel eens gevaarlijk worden dan.
"Chances are if you need both hands to do something, your brain should be in on it too." - Ellen DeGeneres: Here and Now (2003)
Plaats reactie