Op de site en op dit forum heb ik zien staan dat je bij het keren in een smalle straat niet mag draaien als je stil staat.
Wat wordt hiermee bedoeld?
Ik vind het moeilijk om te begrijpen dat je terwijl je rijdt met je stuur naar links gedraaid (de eerste stap) dan tegerlijkertijd ook naar rechts kan draaien. Van mijn rijinstructeur heb ik geleerd te draaien als ik stil sta.
Kan iemand mij dit uitleggen? Ik begrijp er niet veel meer van.
Bedankt!
Keren in een smalle straat
-
Stefan Peeters
- Administrator
- Berichten: 4577
- Lid geworden op: 16 aug 2007, 11:37
- Locatie: Wechelderzande
Re: Keren in een smalle straat
Het is de bedoeling dat je de wagen in beweging houdt terwijl je aan het stuur draait.
Als ik zou willen dat je het begreep, legde ik het wel beter uit
(J. Cruijff)
-
bert.covens
- Berichten: 4830
- Lid geworden op: 13 sep 2009, 10:11
- Locatie: hemiksem
Re: Keren in een smalle straat
Aan je stuur draaien zonder dat de wagen in beweging is, is een héle slechte gewoonte. Je banden verslijten sneller, en het is bovendien niet al te gezond voor je stuurinrichting.Elodie schreef:Van mijn rijinstructeur heb ik geleerd te draaien als ik stil sta.
Probeer dat zeker af te leren. Niet voor de schone ogen van de examinator, want voor de categorie B zal hij er geen punt van maken. Maar doe het wél voor je wagen. Tenminste, als je wagen en je portemonnee je lief zijn.
Goed autorijden, betekent vooral ook aan anderen denken
-
de rijprof
- Berichten: 8351
- Lid geworden op: 01 jul 2008, 00:24
Re: Keren in een smalle straat
Hééééél traag rijden en snel sturen. 




