Hallo, ik heb een vraag in verband met het rijbewijs A.
Ik ben 18 jaar en ben in bezit van mijn definitief rijbewijs A3 en heb dus ook een brommer (een Derbi Senda sm extreme) en ik heb mijn voorlopig rijbewijs B (gehaald dankzij de examens op deze site = bijna allemaal dezelfde vragen) en hopelijk mijn definitief rijbewijs B in de zomer maar nu zou ik graag mijn Derbi inwisselen voor een moto dus vroeg ik mij af of
a) ik terug mijn theorie zou gaan doen voor mijn rijbewijs A en dan in de zomer de 6 uur verplichte rijles te nemem in de zomer (Juli) zodat ik in de zomer al kan rijden (is dit mogelijk in verband met wachttijden bij de rijschool etc)
b) ik 2 jaar zou wachten met mijn rijbewijs B
c) of is er nog een andere mogelijkheid?
Ik zou graag zo rap mogelijk al mijn rijbewijzen behalen maar aangezien ik mijn brommer heb kan ik nog gemakelijk uit de voeten en is er ook geen enorme haast bij, ik ben enkel mijn brommer wat beu en wil een stapje hoger.
Dank bij voorbaat
Rijbewijs en motto
-
de rijprof
- Berichten: 8351
- Lid geworden op: 01 jul 2008, 00:24
Re: Rijbewijs en motto
Je mag gelijktijdig verschillende rijbewijzen proberen te behalen ( bv. A en B ).
Voor A moet je opnieuw een apart theorie-examen gaan afleggen.
De leerstof vind je op http://www.gratisrijbewijsonline.be" target="_blank > A
Voor A moet je opnieuw een apart theorie-examen gaan afleggen.
De leerstof vind je op http://www.gratisrijbewijsonline.be" target="_blank > A




