gebuisd

Alles i.v.m. praktijkopleiding en examen.
Plaats reactie
joachim
Berichten: 2
Lid geworden op: 20 feb 2012, 13:57

gebuisd

Bericht door joachim »

Ik ben vanmorgen voor de 1ste keer naar het examencentrum geweest in Moorsele.
En ik begin te rijden, ik doe mijn manoeuvre keren in de straat en dat ging goed.
Ik rij dan nog een beetje verder, en zegt ze: je mag parkeren achter die auto daar.
Ik rij naast die auto, ik steek me pinker op en zo. Ik doe mijn S-beweging en ik zat met mijn achterwiel op het voetpad. De examinator roept stop. En ik in me zelf: ik ga de auto nog goed zetten want je mag dat toch doen? Intussen is mijn achterwiel van het voetpad. En zegt ze dan: het bewijs is weg dat je verkeerd stond. En dan heb ik terug moeten rijden naar het examencentrum. En dan was het afgelopen: gebuisd

- Manoeuvres: slecht
- -parkeren achter een vtg / straatbegrenzing
- Opmerking PE: -verkeersgevaarlijk rijden, tussenkomst van de examinator
Wouter
Berichten: 2119
Lid geworden op: 01 okt 2007, 16:45
Locatie: Olen

Re: gebuisd

Bericht door Wouter »

Je mag opnieuw beginnen als je ziet dat het niet gaat lukken. Dus nog VÓÓR je een echte fout maakt, mag je 1x herbeginnen.

Eens je op het trottoir gereden bent, is het kwaad echter al geschied, en is je manoeuvre mislukt.
"Chances are if you need both hands to do something, your brain should be in on it too." - Ellen DeGeneres: Here and Now (2003)
GRO
Administrator
Berichten: 13538
Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00

Re: gebuisd

Bericht door GRO »

Zoals Wouter schrijft stop je beter als je voelt dat het niet goed gaat. Tot tegen de borduur mag. Er op rijden mag niet.

Lees ook even de pagina i.v.m parkeren zoals het in ons praktijkboek staat goed door;

http://www.gratisrijbewijsonline.be/parkeren.htm
joachim
Berichten: 2
Lid geworden op: 20 feb 2012, 13:57

Re: gebuisd

Bericht door joachim »

voor dat ik naar mijn examen ging heb ik dat praktijkboek gedownload, en eens door gebladerd. ( er staan goeie tips in voor je examen!)

tijdens dat manoeuvre heb ik waarschijnlijk te vlug mijn koppeling laten komen zodat ik op die borduur zat.
terwijl dat het zo moet: traag rijden en vlug draaien aan je stuur.

hopelijk gaat het de volgende keer beter met het parkeren...
Plaats reactie