De "doorgedreven" opleiding...

Alles i.v.m. praktijkopleiding en examen.
tinneke_be
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2009, 08:46

Bericht door tinneke_be »

Ik steek dat nu opeens zo hard in mijn hoofd dat het dus ook een mogelijkheid is dat ik géén attest krijg. Uit mijn kopje zetten en de les dus stap voor stap bekijken. Uiteindelijk heeft de rijinstructeur gezegd dat ik mij momenteel nergens zorgen over hoef te maken. Dus dan zal het wel ok zijn. Ik zit op schema zei hij.

Verder zal het niet aan mijn motivatie liggen al zeg ik het zelf. Ik ben 26 en en het is gewoon tijd geworden. Nadelen aan het lange wachten. Ik kom van de kempen woon nu in Gent dus er is niet altijd iemand die mij gaat kunnen begeleiden nadien (vandaar ook een stuk de keuze voor de doorgedreven opleiding)... We hebben maandag een auto gekocht. Ik zit al te bibberen dat ik hem "straks" niet mag gebruiken. :)

Ik kijk precies naar alles uit. Ik besef dat ik ook wel eens een dip zal hebben maar tot hier toe mochten de lessen zelfs langer duren. Ik had heel graag 2 dagen 2x les gehad maar dat was dan zeker geen goed idee volgens de instructeur. :lol: Maar dat is ook geen ramp. Eens ik thuis ben heb ik zin om in een wagen te springen en verder te oefenen. Ik besef dat dit niet mag voor de moment. Maar ergens vind ik dat toch spijtig. :)

Het oefenen waar ik het over heb is in Belgie. In de kempen dus... onze "clan" zit daar dus we gaan een paar dagen naar huis. Ben dus ook van plan om daar te rijden. Ik mag me niet laten vangen maar in de kempen is het gewoon 100X rustiger dan in centrum Gent. Ik zal mijn auto nog niet lang hebben en zal hem daar dan rustig leren kennen... Vind ik een goed idee. :wink: Om dan terug naar huis te komen en er in Gent in te vliegen. :D

Bedankt voor jullie raad he mensen. Vind dit een echt fijn forum om mijn hartje uit te storten heh.
tinneke_be
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2009, 08:46

Bericht door tinneke_be »

Derde les... Alles is weer goed gegaan. We zijn naar Evergem gereden en daar dan den industrie op om te leren noodstop maken, keren in een straat... Naar vierde schakelen is er nu bijgekomen. Het is wel raar 'k heb nu precies minder te vertellen. :) We hebben natuurlijk nog lang alles niet gehad maar de basis "ken" ik nu. Ik heb het gevoel moest ik in de kempen wonen da'k zeker al ergens zou geraken (kleine afstanden dan). 'K heb nu dus vrij veel gereden en alles zelf. Nog steeds met veel plezier.

Ik vroeg de instructeur of hij content was. :P Ikke wel zei hij maar zijt ge zelf content want volgens mij twijfelde te hard aan uzelf. Dat is dus ook effectief zo!! Ik probeer dat wat van mij af te zetten.

Nu vind ik het pinken niet meer zo "lastig" maar eerder het invoegen... BWAAAAH is er gene truc? Ik vind dat die spiegel zoveel kan bedriegen ofzo kweet niet wat dat is. Ik heb altijd schrik da'k tegen mensen hunnen auto ga rijden.

Nu een weekend rust én blokken... Maandag theorie-examen. Jeuj. :)
Leerling of begeleider.
Berichten: 85
Lid geworden op: 13 jun 2009, 10:11
Locatie: Vlaams Brabant.

Bericht door Leerling of begeleider. »

tinneke_be schreef:Derde les... Alles is weer goed gegaan. We zijn naar Evergem gereden en daar dan den industrie op om te leren noodstop maken, keren in een straat... Naar vierde schakelen is er nu bijgekomen. Het is wel raar 'k heb nu precies minder te vertellen. :) We hebben natuurlijk nog lang alles niet gehad maar de basis "ken" ik nu. Ik heb het gevoel moest ik in de kempen wonen da'k zeker al ergens zou geraken (kleine afstanden dan). 'K heb nu dus vrij veel gereden en alles zelf. Nog steeds met veel plezier.

Ik vroeg de instructeur of hij content was. :P Ikke wel zei hij maar zijt ge zelf content want volgens mij twijfelde te hard aan uzelf. Dat is dus ook effectief zo!! Ik probeer dat wat van mij af te zetten.

Nu vind ik het pinken niet meer zo "lastig" maar eerder het invoegen... BWAAAAH is er gene truc? Ik vind dat die spiegel zoveel kan bedriegen ofzo kweet niet wat dat is. Ik heb altijd schrik da'k tegen mensen hunnen auto ga rijden.

Nu een weekend rust én blokken... Maandag theorie-examen. Jeuj. :)

Dat je maandag geslaagd mag zijn met je theorie-examen. :wink:
! Ik kan auto rijden maar rij ik veilig ?
tinneke_be
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2009, 08:46

Bericht door tinneke_be »

Theorie blijft dus voor donderdag. Ik wou het eerst vandaag doen en ik denk dat ik er zelfs een mogelijkheid was dat ik er doorgeraakt zou zijn maar mijn vriend heeft dus wel een punt. Waarom mij haasten als je elke dag vrij je examen kan gaan doen... 'k ga mij dus nog wat beter voorbereiden. Alle puntjes gaan er vrij vlot in behalve "stilstaan/parkeren" hoe dat komt weet ik dus niet. Ga ik dus nog wat herhalen.

Genoeg over de theorie. Vandaag mijn vierde les gehad. Véél gereden... Achteruit geparkeerd voor de eerste keer. Moeten keren maar dat doe ik blijkbaar al goed, voorwaarts parkeren lukt ook goed, het rijden op zich ook. Pinken ben ik gewoon aan het worden. Vertrekken op een helling met de handrem vind ik zelfs plezant. :lol: Kan het zijn dat het vanaf nu herhalen, herhalen, herhalen is? Of zijn er nog punten die moeten komen.

Wat heb ik tot hiertoe gehad:

- zetel goedzetten
- spiegels afstellen
- oliepeil kunnen checken
- vloeistof voor ruitenwissers aanduiden
- ruitenwissers opzetten in standen
- stapvoetsgewijs leren rijden
- 2de versnelling tem 5de versnelling gereden
- achteruit rijden
- achteruit parkeren
- vooruit parkeren
- op een helling verder rijden via voetrem
- op steile helling stoppen en verder rijden met handrem
- op autostraden rijden
- keren in een straat

Welke puntjes moeten er nog aankomen? Het parallel parkeren veronderstel ik... en de rest herhalen of vergeet ik nog iets??

In ieder geval. Ik heb met één ding een "groot" probleem grotendeels door angst en te weinig durf en dat is invoegen. Ik vind invoegen gewoonweg griezelig. Zowel op de autostrade als hier in het centrum van Gent als ik moet afslaan naar bv links en verder door naar links moet schuiven. Vooral in het centrum waar het druk is vind ik dit echt maar niks. Je moet dus kijken in je spiegel en dan héél even kijken in de dode hoek en dan eigenlijk onmiddellijk opzij gaan. Ik vind het v r e s e l i j k. :) Ik heb zo'n schrik dat ik tegen iemand ga zitten. Anderzijds ben ik dan zo onzeker dat ik maar blijf opzij kijken vergeet te sturen en bijna in het zonnecentrum ben beland naast de baan. :shock: :D Was ik blij dat ik meneer de instructeur naast mij had zitten. :)

Al de andere dingen zijn tot hier toe goed gelukt en met oefenen ben ik er zeker van dat het mij wel zal lukken maar dat invoegen dat doet mijn hart écht sneller kloppen.

Iemand tips? Ik vind een spiegel bedriegelijk en kan precies niet goed inschatten hoe ver de afstand is van mij en de auto waar ik tussen moet...

Verder is dat autorijden nog wel plezant eh. :D
Inazuma
Berichten: 12085
Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00

Bericht door Inazuma »

tinneke_be schreef:Alle puntjes gaan er vrij vlot in behalve "stilstaan/parkeren" hoe dat komt weet ik dus niet. Ga ik dus nog wat herhalen.
Omdat er waanzinnig veel bepalingen, voorwaarden en (onder)borden inzake parkeren zijn.
De laatste keer dat ik ze geteld had in de teksten van de wegcode : bijna 500 ...
En dan nog stilstaan erbij.

Op de theorie-pagina's is het gelukkig wat beter verteerbaar verwerkt ;)
Kan het zijn dat het vanaf nu herhalen, herhalen, herhalen is?
Je rij-instructeur zal je in de eerste plaats de dingen bijbrengen die je op het examen zeker moet kunnen uitvoeren.
Als er nog tijd overblijft, kan hij die besteden aan herhalen van wat nog iets minder goed gaat, en/ of nog nieuwe dingen zoals bvb parallel parkeren zoals je het noemt, of het uitvoeren van een noodstop, .... Dingen die zeer goed van pas kunnen komen, maar niet op het examenprogramma staan.

Ik heb met één ding een "groot" probleem grotendeels door angst en te weinig durf en dat is invoegen. Ik vind invoegen gewoonweg griezelig.
Invoegen is iets waarbij je altijd goed moet blijven uitkijken - in de spiegels en even rechtstreeks.
Niet pinker op en opzij - zoals het bij al te veel bestuurders geworden is.

Je moet de "gaten" leren zien waar je kan invoegen, en dan leren om je snelheid al zoveel mogelijk aan te passen aan de snelheid van de auto's voor en achter dat gat, tegen de tijd dat het "gat" naast jou is ...
Dat gaat beter als je wat meer afstand tot je voorganger laat.


Het inschatten van de juiste afstand op basis van wat je in de spiegel ziet, moet je wat gewoon worden - en dat scheelt ook van auto tot auto, met de éne gaat het al wat beter dan met de andere.

In de grotere steden is het verkeer vaak verworden tot rijden of gereden worden.
Begin zo snel mogelijk uit te kijken om naar links / rechts te gaan nadat je die opdracht krijgt.
Als je je richtingaanwijzer al snel opzet, geef je de andere bestuurders ook kans om een gaatje te laten vallen waar je in kan.

Het is gemakkelijker als je zelf bepaalt waar je heen rijdt in een stad - je kan dan al langer op voorhand naar links / rechts gaan onder de voorwaarden van Art 9.4 (in bebouwde kom) of 9.5
http://wegcode.be/wet.php?wet=1&node=art9#9.4
tinneke_be
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2009, 08:46

Bericht door tinneke_be »

Over het laatste puntje dat jij beschrijft dat zei mijn instructeur ook. Maar ik mag het wel niet doen. :cry: Hij herhaalde bijna exact wat er op de website van wegcode staat maar hij vond dat je pas mag invoegen helemaal op het laatste moment. Vond dit echt vreemd. Ik weet ondertussen dat dit elke dag zo is om terug te rijden naar de rijschool dus ik wou al vroeger op de rijstrook rijden die ik nodig heb. Dan heb ik het niet over 5km vroeger (bij manier van spreken). Dan moet ik opt laatste mij er niet tussen wringen. Is het verkeerd om deze situaties te mijden?? Ik zeg niet dat ik het niet moet kunnen maar ik schat het dus liever op voorhand al in. Aard van het beestje want ik heb dat met veel zaken.

Maar goed hopelijk lukt het invoegen vandaag al wat beter. Hij geeft wel toe dat ik er echt ingesmeten ben nu. Direct in het centrum van Gent leren rijden is niet evident.

Weet je wat mijn instructeur ook wel een beetje heeft. Die kan mij zo doen verschieten. Het is een héél rustige mens tot wanneer hij effectief moet ingrijpen. Gelukkig nog maar 2x geweest maar dan is hij verwarrend met de instructies en zonder enig teken neemt hij dan over en trekt dan ook aan het stuur. Dan ben ik ff een paar seconde van de kaart... Weet ik zelfs ff niet wat er gaande is.

Ik bedoel het niet slecht he maar die is precies zo rustig met een inwendige bom die elk moment kan ontploffen. Mss krijg je dat als je jarenlang naast beginnende chauffeurs moet zitten. :lol:
Inazuma
Berichten: 12085
Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00

Bericht door Inazuma »

tinneke_be schreef:Hij herhaalde bijna exact wat er op de website van wegcode staat maar hij vond dat je pas mag invoegen helemaal op het laatste moment.
Op het examen kan je ook maar naar links / rechts beginnen gaan nadat je van de examinator gehoord hebt welke kant het uit moet.

Maar onder de voorwaarden voorzien in de wegcode kan je zeker in de grotere steden vaak ruim vroeg(er) links of rechts gaan rijden, dat is geen probleem.
Is het verkeerd om deze situaties te mijden??
Situaties waar je wat problemen mee hebt moet je niet mijden, dat maakt het probleem enkel groter omdat de situaties dan zeldzamer worden, en je er helemaal niet meer weet mee om te gaan.
Die situaties opzoeken en er mee leren omgaan is de beste methode ...

Direct in het centrum van Gent leren rijden is niet evident.
Inderdaad.
Het is een héél rustige mens tot wanneer hij effectief moet ingrijpen. Gelukkig nog maar 2x geweest maar dan is hij verwarrend met de instructies en zonder enig teken neemt hij dan over en trekt dan ook aan het stuur.
Als dat nodig is om een ongeval te vermijden , dan moet het gebeuren he.

Je instructeur gaat jou zo lang mogelijk de tijd geven om zelf een gevaarlijk ontwikkelende situatie op te lossen.
Maar dat wil wel zeggen dat hij ook wat drastischer moet ingrijpen als jij dat uiteindelijk niet blijkt te doen ...

Als je daardoor wat van je melk bent, vraag dan nadien wat er fout ging. En vraag om nog eens langs daar te rijden :)


Je moet zeker vermijden om je te gaan fixeren op een zijdelingse verplaatsing.
Natuurlijk is het belangrijk om te zien of je veilig opzij kan gaan.
Maar nog veel belangrijker is om te kijken naar waar je op dat moment effectief aan het rijden bent.

Misschien kijk je wat te nadrukkelijk in / naar de spiegel, en heeft dat het effect dat je wat er buiten die spiegel gebeurt niet meer voldoende ziet .(Stripalbum-effect: je ziet het plaatje waarnaar je kijkt, maar niet het volgende plaatje)

Even in de dode hoek kijken, is ook maar heel kort - is er iets of is er niets.
tinneke_be
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2009, 08:46

Bericht door tinneke_be »

De eerste keer was het zeker nodig om in te grijpen. Tweede keer twijfel ik aan... Maar ok, ik ben de leerling dus hij zal wel gelijk gehad hebben. :)

Situatie niet mijden is de boodschap dus. Ik ben eens curieus voor straks. :)
tinneke_be
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2009, 08:46

Bericht door tinneke_be »

Eigenlijk wel erg ik heb niet zoveel meer te vertellen over de lessen. Het is veel herhalen nu. Het invoegen ging gisteren al een stukje beter maar blijkbaar heeft één of andere rare kwast in een sportieve BMW maar een "agressief" gebaar gemaakt naar mij volgens de instructeur. Ik heb dat dus niet gezien want ik was naar zijne auto aan het kijken. :lol: Wie of wat er in zit heb ik dus zelden door.

Het ging zo dus we reden terug naar de rijschool. Ik moest zoals de dag er voor toch nog even op de rechter rijstrook blijven rijden. Tot mijn instructeur het teken gaf dat het tijd was om opzij te gaan. Met het bijna "accident" in mijn achterhoofd begin ik dus zéér goed op te letten. Ik kijk in mijn spiegel en zie dat een rode wagen half naast mij rijd... ik begin te pinken laat de wagen door... Ik kijk in mijn dode hoek en zie dus de snuit van die bmw daarin en trek dus de conclusie dat ik nog niet opzij kan er is namelijk iets in mijn dode hoek te zien ik wacht dus. Voor alle duidelijkheid en hij vertraagd niet en ik was al sneller gaan rijden en wou niet nog sneller omdat ik dan echt geen overzicht voor mezelf meer had. Dus de man is blijkbaar boos trekt op en gaat in ene trek tot net voor mij... Ik zie dat het nu ok is en ga geleidelijk opzij. Ik was kweet nie hoe blij... zegt mijn instructeur heb je zijn gebaar gezien naar ons. Niet dus ik was dus op zijn auto aan het letten maar niet op het mannetje dat erin zat. :oops: Ik vroeg dus heb ik iets verkeerd gedaan en volgens de instructeur heb ik alles volgens het boekje gedaan. Pinken, beetje gas bijgeven, kijken in de spiegels, kijken in mijn dode hoek... zien dat er iemand was en gewacht tot het wél kon.

Nu iemand met de rijschool is mss een beetje onvoorspelbaar... Mss is dat het probleem en wist hij niet of ik zeker niet opzij zou gaan. Dus ik heb zelfs begrip voor hem maar hij moet wel geen lelijke tekens doen he seg!! Ik ben ook nog maar aan het leren. Blijkbaar blijkt dat hier in Gent (ik weet niet hoe het ergens anders zit) een probleem te zijn. Mensen hebben geen geduld en geen respect meer voor iemand die aan het leren is. Volgens mijn instructeur komt hij dagelijks zelfs agressieve chauffeurs tegen. Alsof de auto van de rijschool als een rode lap op een stier werkt. :)

Weet je wat mij zelfs een beetje verdrietig maakt de gedachte dan toch. Iedereen heeft het toch moeten leren. Vroeger kreeg iemand gewoon zijn rijbewijs als ze naar het gemeentehuis gingen en die mensen zitten OOK nog op de baan... Enfin ik vind het gewoon spijtig dat mensen zo reageren. Als zij vroeger leerde rijden konde ze toch ook wel een beetje goodwill van de andere chauffeurs gebruiken? Awel ik vandaag ook. Dan rijd ik zelfs volgens mijn instructeur al behoorlijk deftig (heb natuurlijk nog veel te oefenen)...

En iets helemaal anders nu. Vooral gericht aan de mensen die Gent wat kennen. Als alles goed verloopt heb ik dinsdag mijn voorlopig rijbewijs. Diezelfde avond moet ik ergens naar toe. Ik had eerst gezegd van mij op te pikken en daarna dacht ik dat is mss wel een mooie oefening. Bovendien kan ik dan 's avonds weg wanneer ik wil. Het is te doen in Sint-Amandsberg (om 18u dus nog wel spits denk ik he?) en ik moet voorbij het ronde punt aan dampoort... Daar wringt het schoentje al. Ik ben super bang van dat punt. Dat is echt mijn worst nightmare in Gent. Nu hoop ik en anders vraag ik het of we dat punt eens doen met de rijschool... Maar mijn vraag is nu vinden jullie het te vroeg om dan direct 's avonds alleen in de auto te stappen? Dat is natuurlijk er wel direct invliegen. :) ... Ik zie het zitten wil er eigenlijk voor gaan maar 'k heb wel wat schrik. Maar dan vraag ik mij ook af. Ga ik altijd niet wat schrik hebben om de eerste keer alleen te rijden?

Ik wetet het dus niet goed... :)
Inazuma
Berichten: 12085
Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00

Bericht door Inazuma »

tinneke_be schreef:Volgens mijn instructeur komt hij dagelijks zelfs agressieve chauffeurs tegen. Alsof de auto van de rijschool als een rode lap op een stier werkt. :)
Er rijdt vanalles rond ...

Een rijschoolauto / auto met L op levert bij sommigen inderdaad dwaze reakties op, dat hebben we al vaker gehoord.
Maar mijn vraag is nu vinden jullie het te vroeg om dan direct 's avonds alleen in de auto te stappen?
Ga ik altijd niet wat schrik hebben om de eerste keer alleen te rijden?
De eerste keer / keren dat je alleen met de auto rijdt gaan altijd wat vreemd aanvoelen - er is plots niemand meer om je te corrigeren.

Aangezien je ineens ook in een andere auto stapt, is het wel aangewezen eerst even iemand mee te nemen die deze auto gewoon is - en minstens 24 is en rijbewijs B heeft als je zelf een voorlopig rijbewijs zonder begeleider hebt.

Denk er aan dat je 's avonds en zeker 's nachts minder goed ziet.
En er nog iets meer wacko's onderweg zijn ...
Benny Stinkens
Administrator
Berichten: 6823
Lid geworden op: 27 apr 2005, 00:00
Locatie: Dilsen

Bericht door Benny Stinkens »

tinneke_be schreef:De eerste keer was het zeker nodig om in te grijpen. Tweede keer twijfel ik aan... Maar ok, ik ben de leerling dus hij zal wel gelijk gehad hebben. :)

Situatie niet mijden is de boodschap dus. Ik ben eens curieus voor straks. :)
Het gebeurt zelden dat een instructeur te vroeg ingrijpt maar het gebeurt.
(het is mij ook al overkomen hoor :wink: ) maar ik heb liever dat ik iets te vroeg ingrijp in plaats van iets te laat :idea: :wink:

Wat de agressie aangaat zou ik zeggen wen er al maar aan :cry:
(welkom in België: het apenland waar (bijna) niemand meer tijd en respect kan opbrengen in het verkeer)

Een gouden tip: beantwoord nooit agressie met agressie, want dan zijn er geen winnaars alleen maar verliezers. :!:

Je uitstapje :?: Het is goed dat je er vroeg invliegt maar je moet niet overdrijven.
Eerst leren stappen dan pas leren lopen blijft nog altijd de boodschap.
Dus alleen rijden ja, maar direct al je "nachtmerrie" opzoeken is te veel vind ik.

Begin eerst te rijden waar je je wel zeker voelt en bouw dan rustig op, want rijden met je instructeur is wat je gewoon bent en ik ben zeker dat je hem gaat missen. :wink:
Bezit paardenkrachten onder je motorkap, stop een tijger in je tank, maar wees geen ezel achter het stuur.
tinneke_be
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2009, 08:46

Bericht door tinneke_be »

Hem missen? Bwaaaah... :wink: Nee hij is wel goed hoor. Heb respect voor hem. Op korte tijd heeft hij mij al veel kunnen bijbrengen en ik vind het gewoon een sjiek beroep. Zonder geslijm maar je moet het maar kunnen dag in en dag uit bij zo'n beginnelingen instappen. De meeste lijken zich ook te overschatten heb ik de indruk. Willen zo snel mogelijk de lesuren achter de rug zodat ze alleen kunnen rijden. Ik pleit mss wel schuldig. Ik wou de lessen ook snel. Zelfs sneller dan nu... en ik rijd al elke dag. Maar het is goed zo. Het voelt niet aan als teveel maar een les per dag is genoeg. Al heb ik 's avonds enorme kriebels om zelf te gaan oefenen. :lol: Wat gelukkig toch niet kan want mijn wagen zal deze week maar geleverd worden. :D

Ok, nightmare dus best nog niet te snel opzoeken. Maar stel! Ik kan de nachtmerrie vermijden zou ik dan al alleen durven rijden?? Het is waar hoor eerst leren stappen dan leren lopen... Ik snap het echt waar. Maar ik woon nu eenmaal in het centrum van Gent. :cry: Als ik wil oefenen moet ik wel durven. Ik ga speciaal een kleine week naar huis (kempen) om daar te gaan oefenen maar dat is pas eind volgende maand. Om van volgende week dinsdag tot dan niet te rijden lijkt me ook niet goed? Dus als ik rustigere wegen kan vinden om mijn doel te bereiken zou ik het dan proberen?

De wagen zelf kent dus nog niemand. Want hij komt er deze week pas aan... om met een begeleider te rijden is moeilijker. De meeste wonen ver weg (ook één van de redenen voor de 20u) en diegene die wel hier wonen. Ik weet niet of het zo'n goed idee is. Ik kan aan een vriendin vragen die daar dan ook moet zijn om met mij mee te rijden. Maar één gaat ze haar leven riskeren? :lol: 2 ik ga pakken zenuwachtiger zijn omdat ik het mss te goed wil doen?? Wat ik wel kan doen is voor ik moest vertrekken hier de rustige baantjes opzoeken om wat voeling te krijgen met een auto als ik alleen ben...

Anders vragen om toch met haar mee te rijden... Al zie ik de uitdaging wel zitten. Wel zonde dat het net in de spits is eh. Ik zou wel terug zijn voor het donker.

Ik zal er nog wat rijlessen laten overgaan. Mss voel ik mij tegen dan zekerder.
Inazuma
Berichten: 12085
Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00

Bericht door Inazuma »

tinneke_be schreef:De wagen zelf kent dus nog niemand. Want hij komt er deze week pas aan...
Dan nog ga je er wat aan moeten wennen - hoe rijdt dat, hoe vertrekt dat, waar staat alles, ...
tinneke_be
Berichten: 46
Lid geworden op: 17 jun 2009, 08:46

Bericht door tinneke_be »

Voila het einde is in zicht... Nog twee lessen en ik heb mijn papiertje. Als alles goed blijft gaan toch maar de instructeur heeft nu al gezegd dat het ok zal zijn. Jeuj dus.

Weer een stap verder. Over de lessen zelf valt niet zo heel veel meer te vertellen. Het is nu veel oefenen en we hebben ondertussen al twee examenroutes achter de rug. Dus het zit wel goed.

Wou ik toch even laten weten want opeens niks meer laten horen is ook maar niks. :)

Prettig weekend iedereen!!!
Leerling of begeleider.
Berichten: 85
Lid geworden op: 13 jun 2009, 10:11
Locatie: Vlaams Brabant.

Je bent je theorie-examen bijna vergeten ,

Bericht door Leerling of begeleider. »

! Theorie-examen niet vergeten ! :wink:
! Ik kan auto rijden maar rij ik veilig ?
Plaats reactie