Ik zal eens omwisselen. Nou ja zeg in de krant? Kom op zover zijn we nog nieteugeen schreef:Beste Raniake,En ze stapte uit, het was op een parkeer plaats, en ze vroeg waarom ik dat deed, ik zei moet uw zo nodig zeggen, uw begaat hetzelfde fout, ik bleef beleefd, maar zij wist echt niet van ophouden?? Toen zei ik tegen haar, als uw me nu niet met rust laat, dan zwaait er wat, en daarna is ze gauw weggegaan, ik begrijp er niets van!
Met alle respect, maar er is iets mis met jou en het spijtige is dat jij dit zelf niet inziet. Dat lees ik ook aan jouw zinnen "ik begrijp er niets van".
Stop met alleen rijden. Verwissel je rijbewijs tegen een model 36 maanden en leer rijden met begeleider. Het probleem ligt duidelijk bij jou.
Doe je dit niet, dan lezen we binnenkort wel over jou in de krant.
Afslaan
-
Raniake
- Berichten: 133
- Lid geworden op: 30 apr 2009, 09:05
-
Inazuma
- Berichten: 12085
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00
't zal Bomma Backeljauw geweest zijn . Geen simpele.Raniake schreef:Hup vandaag kreeg ik een toeter en een middel vinger in me gezicht. En ik heb terug getoetert, even later kreeg ik een middelvinger en die krijgt ze natuurlijk ook terug, het was een oude mevrouw, dan denk ik echt , op zo ene leeftijd bent uw nog actief???
Afgaande op al je neergepende vragen en ervaringen hier, rij je rond zonder goed en wel te weten hoe je je in het normale verkeer dient te gedragen.
Bijgevolg zie ik je examen in juli eerlijk gezegd somber tegemoet.
Overweeg zeker een professionele evaluatie van je rijkunsten, en afhankelijk daarvan, verdere professionele begeleiding tot aan je examen in juli.
Zoek desnoods een rijschool met vrouwelijke instructeurs.
-
SH
- Berichten: 32
- Lid geworden op: 29 apr 2009, 14:56
-
Raniake
- Berichten: 133
- Lid geworden op: 30 apr 2009, 09:05
Bedankt jongensSH schreef:Soms is dat inderdaad het beste. Je krijgt nog zoveel meer mee als je samen met je begeleider in de auto zit. Je zal ook zekerder zijn, en situaties die je niet begrijpt zullen uitgelegd kunnen worden.eugeen schreef:Verwissel je rijbewijs tegen een model 36 maanden en leer rijden met begeleider.
-
Elke V
- Berichten: 258
- Lid geworden op: 28 jul 2008, 11:40
je moet je rijbewijs niet gaan omwisselen, je kan met je 18mnd rbw ook één passagier meenemen die kan fungeren als 'begeleider' héRaniake schreef:Ik zal eens omwisselen.
als je je rijbewijs nu gaat omwisselen kan je ook niét meer alleen rijden, dusss...
for it is not truth that makes us see, but miss and mischief that makes us blind. to reckon clarity, be clear, be clean of lie. - Henry VII
-
Elke V
- Berichten: 258
- Lid geworden op: 28 jul 2008, 11:40
jamaarja, als ze het dan over een maand of twee wél goed genoeg kan om (terug) alleen te rijden (gesteld dat ze haar examen uitstelt daneugeen schreef:Dat was mijn bedoeling juist.als je je rijbewijs nu gaat omwisselen kan je ook niét meer alleen rijden
for it is not truth that makes us see, but miss and mischief that makes us blind. to reckon clarity, be clear, be clean of lie. - Henry VII




