Heeft hier iemand informatie over, ervaringen, eventueel een uitweg..
Want ik heb mijn papieren van de motor waar dus uit af te leiden is dat het om een belgische motor gaat dus waarom een papier van "invoeren" gaan aanvragen?
grommel....
mvg Luc
Bij de politie een attest van verlies van het inschrijvingsbewijs gaan halen.luc schreef:Beste, ik heb een vraag over BIV, ik was mijn inschrijvings bewijs kwijt (motor)
Moet je de plaat hebben (die heb je normaal terug ingeleverd bij de DIV ), of gewoon de letter-cijfer combinatie wetenen wist ook niet meer nummerplaat wat erop heeft gezeten (heeft even stil gestaan) nu heb ik een papier van verlies aangevraagd bij de politie geen probleem tot nu toe. nu kreeg ik vandaag een brief: ze zouden de oude nummerplaat (de cijfers en letters) nodig hebben
Kan moeilijk, gezien het geen import is, en er dus ook geen eerdere inschrijving in het buitenland was .er is me danook gezegd dat ik een douane vingnet 705 moest aanvragen, ik hier even inlichtingen over gevraagd: bleek dit een papier te zijn voor voertuigen die ingevoerd worden en deze hele papier winkel vrij duur is.
BIV is Belasting op Inverkeersstellingen Volgens BIV heb ik dus wel degelijk dan ofwel dat vignet nodig of nummerplaat.
Heeft hier iemand informatie over, ervaringen, eventueel een uitweg..