Dank
allereerst wil ik de mods en gebruikers hier bedanken voor alle info en antwoorden die ik hier heb terug gevonden. Deze site en forum hebben mij vele tips gegeven die mij later heel nuttig bleken te zijn. de site heeft mij door men theoretish examen geholpen (van de 1ste keer) en het forum heeft mijn lessen met de rijschool gemakkelijker gemaakt. zelf nu in mijn rijstage blijf ik hier leren.
Mening
Nu ik in mijn rijstage zit. wil ik toch even aanwijzen op het rijgedrag van de andere (al meer ervaren) bestuurders.
Ik rij dus zoals het moet met een L op mijn achteruit. Dit zou toch moeten aangeven dat ik nog leer en hoopte daarmee dan iets ofwat meer ruimte te krijgen op de baan (daar waar het mogenlijk is). nu merk ik al snel dat iedereen gehaast is en moet plakken in men bumper als het ware. voorbijsteken waar het maar kan. zelf al hou ik me aan de snelheid. ik voel me dan wel een heel stuk minder op mijn gemak. als een auto nog geen meter van mij plakt. zeker als ik moet vertrekken op een helling. als ik dan nog beetje achteruitbol heb ik gelijk hun auto mee.. het is niet zo dat iedereen zo is, maar toch een mooie meerderheid
Vraagje
Ik oefen nu op een industrieterrein de techniek om te vertrekken op een helling met handrem. want zonder gaat het me helemaal niet. kheb laten vertellen dat het met een benzine een stuk moeilijker gaat, tot niet mogelijk, zodus :p. en zal waarschijnlijk helemaal niet gaan met mijn 1.1 'tje. maar nu begint er na 10 minuutjes wel een geur te komen uit die auto (trek ze nochtans niet boven de 3 - 4000 toeren) en ik vroeg me af in hoeverre ik dit nog mag oefenen zonder de auto schade toe te brengen.
de theorie achter deze oefening ken ik alleen in praktijk brengen
Ook zou ik willen vragen of iemand hier misschien een oefenterrein voor het parkeren weet zijn in de buurt van Geraardsbergen. Want zelf oefenpaaltjes kopen bleek toch duur te zijn en al zeker als het maar voor die paar keer gebruikt zou worden.




