kun jullie mij helpen
-
jessica
kun jullie mij helpen
hallo ik heb een vraag ,ik heb een rijbewijs van 36 maanden met begeleider ,en ik zou graag allen rijden voor mijn werk? ik wil rijschool volgen maar 20 uur is voor mij onmogelijk, ik kan dat niet betalen ,nu mijn vraag is kan ik ook 6uur nemen om de bekwaamheid attest te krijgen dat ik allen mag rijden, ik rijdt al 9 maanden en rijd goed maar mijn begeleider heeft voor mij niet meer zo veel tijd als in begin ,het duurt veel te lang voor mij wat denkt jullie ???
-
Inazuma
- Berichten: 12085
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00
Re: kun jullie mij helpen
Neen.jessica schreef:mijn vraag is kan ik ook 6uur nemen om de bekwaamheid attest te krijgen dat ik allen mag rijden
Je kan dat attest alleen maar krijgen als je 20 uur rijschool gevolgd hebt, en inderdaad ook bekwaam geacht wordt door de instructeur(s) om alleen de baan op te kunnen.
Als je begeleider onvoldoende tijd heeft om met je te gaan rijden : andere begeleider zoeken, of examen gaan doen als je er denkt klaar voor te zijn (en 18 bent).
-
GRO
- Administrator
- Berichten: 13538
- Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00
Je moet natuurlijk niet de volle 36 maanden oefenen voor je examen mag doen.ik rijdt al 9 maanden en rijd goed maar mijn begeleider heeft voor mij niet meer zo veel tijd als in begin ,het duurt veel te lang voor mij wat denkt jullie ???
Na drie maanden oefenen mag je examen gaan doen, als je 18 jaar bent.
Vermits je al 9 maanden oefent en je oordeelt dat het vrij goed gaat, kan je misschien examen gaan afleggen.
-
jessica
-
de rijprof
- Berichten: 8351
- Lid geworden op: 01 jul 2008, 00:24
-
jessica
ik heb nu een andere begeleider ,dus ook andere auto ,in het begin leer mij mijn begeleider gewoon rijden, hoe ik het deed was voor hem niet belangrijk ,en ik heb hier alles over gelezen hoe het juist moet, dus vond ik dat ik niet klaar was voor mijn praktische examen,ik leer ook in het begin met benzine en nu met diesel ,voor mij is het aanpassen en zoals jullie dat zeggen aanleren is gemmakellijk dan afleren, nu leer mij mijn man hij heeft ervaring en weet hoe ik moet juist rijden dat ik slaagt ,en probllem is dat ik niet veel op motor rem maar dikjlwijls met ambriiagge ,das fout dus moet ik nog zeker 2maanden rijden ik leer nu 2x per week een uurke elkeskeer, vroeger leerde ik elke dag dat vond ik heel fijn, en ik val heel veel stil op de baan als ik moet oversteken, heb nu veel bang, in principe moet alles opnieuw leren volgens mijn begeleider omdat ik heel veel slecht hebt geleerd das mijn probleem

-
de rijprof
- Berichten: 8351
- Lid geworden op: 01 jul 2008, 00:24




