Graag had ik mijn examen afgelegd met mijn break, maar iedereen vind dat men met mijn auto vlugger van vitesse moeten veranderen dan in hun auto. Zou de examinator daar een opmerking van geven??
Want ik heb het praktijkboek gedownload en daar staat op dat men niet bang moet zijn van de examinator, dat hij geen boeman is. Maar toen ik mijn eerste examen gedaan heb, heeft de rijschool mij het goede adres niet gegeven wat wil zeggen dat ik te laat was voor mijn examen, en hij was heel slechtgehumeurd. Ik was toen zo zenuwachtig dat ik alles verkeerd gedaan heb.
De examinator had mij gevraagd om mij achteruit te parkeren zonder vooruit te rijden maar in de boeken staat er dat je je moet aansluiten aan de auto vooraan. Wat ik toen ook gedaan heb, maar het was niet goed. Ik moet wel zeggen dat er geen dicht bijzijnde auto geparkeerd was achter mij, hij leek mij erop te wijzen dat ik eigenlijk al de plaats mocht nemen. Maar hoe zit dat dan met het aansluiten achter de auto vooraan? Ik kan mij beter parkeren door mij een beetje aan te sluiten, dan kan ik mij beter recht zetten.
EN NOG VRAAGJES
-
GRO
- Administrator
- Berichten: 13538
- Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00
De adressen staan toch in het praktijkboek.Maar toen ik mijn eerste examen gedaan heb, heeft de rijschool mij het goede adres niet gegeven wat wil zeggen dat ik te laat was voor mijn examen
En via onze site www.gratisrijbewijsonline.be PRAKTIJK vind je trouwens per examencentrum alle gegevens, openingsuren, wegbeschrijving etc...
Welke boeken?maar in de boeken staat er dat je je moet aansluiten aan de auto vooraan
Je moet parkeren waar de examinator zegt.
Als hij zegt: "achter die witte auto" dan moet je daar natuurlijk geen 10 meter tussenlaten, maar één meter.
-
de rijprof
- Berichten: 8351
- Lid geworden op: 01 jul 2008, 00:24
Wie zegt dat deze Gast rijschool volgde?Ketje schreef:Moet ik uit het relaas van Gast concluderen dat hij tijdens zijn opleiding met de rijschool niet eenmaal langs het examencentrum passeerde?
@ Gast, ik denk dat je de examinator verkeerd begrepen hebt.
Je moet achterwaarts parkeren in een s-beweging en dan aansluiten op ongeveer 1 meter. Dat aansluiten kan moeilijk anders dan voorwaarts.
Als het het foldertje van Goca had bekeken, dat je meekreeg na het behalen van je theorie, dan zag je ook aan de tekenigen hoe je moest parkeren. Het is touwens ook op www.gratisrijbewijsonline.be te vinden en op www.derijprof.be
Waarom ben je niet op voorhand gaan kijken op welk adres je moest zijn?
Je was er toch ook om je datum te reserveren?
Alle info over de examencentra vind je op www.goca.be
Het lijkt mij alsof je je examen niet goed hebt voorbereid.
Volgende keer beter.
-
Gast
-
de rijprof
- Berichten: 8351
- Lid geworden op: 01 jul 2008, 00:24
-
Inazuma
- Berichten: 12061
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00
Re: EN NOG VRAAGJES
Als de overbrengingsverhoudingen van de versnellingsbak korter liggen, zal je wat sneller moeten schakelen.Anonymous schreef:Graag had ik mijn examen afgelegd met mijn break, maar iedereen vind dat men met mijn auto vlugger van vitesse moeten veranderen dan in hun auto. Zou de examinator daar een opmerking van geven??
Daar kan je weinig aan doen, dat is een keuze van het merk
De examinator heeft al met talloze verschillende modellen meegereden en weet of merkt dat ook wel. Niet van wakker liggen.
Belangrijkste is dat je de motor niet in de hoge toerentallen laat "razen" tijdens het examen, maar dat je evenmin de motor doet doodvallen bij het opschakelen naar een hogere versnelling.
-
ketje
- Berichten: 239
- Lid geworden op: 02 jul 2008, 10:12
Een rijschoolkandidaat spreekt inderdaad "meestal" in de rijschool af om examen te gaan afleggen. Maar als een instructeur 2, 3 of 4 kandidaten moet begeleiden bij een examen, dan laat men die kandidaten rechtsstreeks naar het examencentrum komen, kwestie dat die daar geen uur of 2, 3 moeten zitten wachten en zenuwachtig worden.
Het kan leiden tot misverstanden. Helaas.
Anderzijds is dat geen slechte manier van doen.
Stel: de instructeur moet 3 kandidaten begeleiden en neemt ze alle drie tegelijk mee naar het examencentrum. Jij komt als 3de aan de beurt en uw twee vorige collega's zijn niet geslaagd. In welke mentale toestand begin je dan aan uw eigen examen?
Dan moet je echt wel over stalen zenuwen beschikken.
Het kan leiden tot misverstanden. Helaas.
Anderzijds is dat geen slechte manier van doen.
Stel: de instructeur moet 3 kandidaten begeleiden en neemt ze alle drie tegelijk mee naar het examencentrum. Jij komt als 3de aan de beurt en uw twee vorige collega's zijn niet geslaagd. In welke mentale toestand begin je dan aan uw eigen examen?
Dan moet je echt wel over stalen zenuwen beschikken.




