motorrijexamen - Vermelding # KW op papieren verplicht?

Vragen i.v.m. andere rijbewijzen.
Plaats reactie
nj9
Berichten: 4
Lid geworden op: 17 jan 2009, 16:16

motorrijexamen - Vermelding # KW op papieren verplicht?

Bericht door nj9 »

Hallo ,

Vraagje ivm motorrijexamen. Ik zou graag het praktijkexamen met mijn eigen motor willen afleggen. Deze heeft in theorie 24 KW en zou dus geschikt moeten zijn om het examen af te leggen. Op mijn papieren is er echter geen vermeldig van het # KW. Is dit verplicht om het praktijkexamen af te leggen? Kan je eventueel op een andere manier bewijzen dat de motor geschikt is om het examen mee af te leggen?

THX!
Inazuma
Berichten: 11933
Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00

Re: motorrijexamen - Vermelding # KW op papieren verplicht?

Bericht door Inazuma »

nj9 schreef:Deze heeft in theorie 24 KW en zou dus geschikt moeten zijn om het examen af te leggen. Op mijn papieren is er echter geen vermeldig van het # KW.
Staat het vermogen ook niet op je inschrijvingsbewijs :?:

Wel lastig dan ...

Is het een teruggetuned model, of is de 24 kW versie de enige versie rvan :?:
nj9
Berichten: 4
Lid geworden op: 17 jan 2009, 16:16

Bericht door nj9 »

De motor is een aprilia etx 350 cc van 1988. Volgens de officiele gegevens van de fabrikant beschikt deze over 24 KW vermogen en is niet getuned, retuned of wat dan ook.

Nergens op de papieren staat er een vermogenindicatie. Is dit dan een probleem? Is dit echt verplicht?

g.
Plaats reactie