examinator kan geen gedachten lezen van de leerling,daarom?

Alles i.v.m. praktijkopleiding en examen.
Plaats reactie
lilly

examinator kan geen gedachten lezen van de leerling,daarom?

Bericht door lilly »

Er staat een vrachtwagen te lossen in de straat met een doorlopende streep in het midden van de straat.

Voor ik de doorlopende streep overrijd moet ik dan een hele uitleg geven aan de examinator of moet ik eerst vragen aan de examinator wat moet ik doen of gewoon over de doorlopende streep rijden zonder iets te zeggen.
GRO
Administrator
Berichten: 13538
Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00

Bericht door GRO »

Je moet doen alsof de examinator niet in de auto zit.

Die hoeft ook jouw gedachten niet te lezen. Hij ziet wel hoe jij reageert.
ketje
Berichten: 239
Lid geworden op: 02 jul 2008, 10:12

Bericht door ketje »

Doen zoals Eugeen aangeeft, dus doen of de examinator niet bestaat en laten blijken dat je dat probleem oplost met gezond verstand.
Goed uitkijken, zowel naar voren als naar achter en dan de hindernis nemen.
Zeker niet doen wat sommige kandidaten - helaas - maar al te vaak doen. Ze zeggen luidop: Mijnheer/mevrouw, ik mag niet over een doorlopende streep, dus ik blijf staan.
Dat betekent gegarandeerd het einde van het examen, want een flink uit de kluiten gewassen vrachtwagen lossen kan soms een uur of nog langer in beslag nemen.
Zonder examinator aan boord zouden ze nooit zo redeneren.
Plaats reactie