Enkele weken geleden bleek de pinkerrelais van onze auto defect te zijn. De pinker werkt nog wel correct, maar wanneer hij uitvalt blijft de relais nog enkel malen versneld naratelen (zonder dat het pinkerlicht mee aan en uitgaat). In de garage hebben ze toen de pinkerelais vervangen.
Vandaag ging ik nogmaals oefenen voor mijn examen (afspraak is op dinsdag 22 juli), en de relais vertoont opnieuw hetzelfde probleem.
Probleem is nu natuurlijk dat ik tijdens dit verlengd weekend nergens meer terecht kan voor herstelling.
Kunnen ze weigeren dat ik mijn examen afleg?
Examen afleggen met een defect pinkerrelais?
-
jos
- Berichten: 2
- Lid geworden op: 18 jul 2008, 17:21
-
Inazuma
- Berichten: 12085
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00
Re: Examen afleggen met een defect pinkerrelais?
Als de pinker zelf nog correct werkt verwacht ik daar geen probleem door.jos schreef: Kunnen ze weigeren dat ik mijn examen afleg?
Dat de pinker correct werkt kan je indien nodig laten zien aan de examinator mocht je er een opmerking over krijgen.
-
Inazuma
- Berichten: 12085
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00




