Van: Greet
Datum: 09/06/07 16:58:24
Beste,
Ik heb net mijn examen gedaan en ben geslaagd met 48/50, dankzij de site en zijn leermethode. Mijn hartelijke dank gaat dus uit naar jullie, het is helemaal schitterend dat alles gratis kan. Ook het forum wordt fantastisch goed beheerd, je hoeft nooit lang op antwoord te wachten.
Ik dacht dat jullie het misschien op prijs zouden stellen een vraag door te geven die ik in de proefexamens niet ben tegengekomen.
Mijn eerste vraag luidde als volgt:
Situatie op foto: weg op een lichte helling, 1 zijstraat naar links vlak voor waar mijn wagen zich bevindt, en even verderop een zijstraat naar rechts. Geen wegmarkeringen op de weg. Voor mij is een vrachtwagen bezig aan een manoeuvre, hij wil de rechtse zijstraat inslaan maar het is duidelijk dat hij die bocht niet in 1 keer kan maken. De vraag is - haal ik hem links in?
Antwoord A - ja, dan heeft hij meer ruimte voor zijn manoeuvre
Antwoord B - nee, ik laat hem rustig zijn manoeuvre uitvoeren
Het juiste antwoord is natuurlijk B, en ik met mijn domme kop antwoordde natuurlijk A.
Ik hoop dat jullie met deze informatie wat kunnen.
Groeten en nogmaals mijn welgemeende complimenten voor de site!
Greet
48/50, dankzij de site en zijn leermethode
-
Greet
48/50, dankzij de site en zijn leermethode
-
Benny Stinkens
- Administrator
- Berichten: 6823
- Lid geworden op: 27 apr 2005, 00:00
- Locatie: Dilsen
Een dikke proficiat.Ik heb net mijn examen gedaan en ben geslaagd met 48/50,
We stellen zoiets zeker op prijs want op die mannier kunnen wij steeds meer en beter ons werk doen om de kandidaten die na je komen te helpen.Ik dacht dat jullie het misschien op prijs zouden stellen een vraag door te geven die ik in de proefexamens niet ben tegengekomen.
we zullen eens kijken of we dit ergens in een vraagje kunnen gieten.Situatie op foto: weg op een lichte helling, 1 zijstraat naar links vlak voor waar mijn wagen zich bevindt, en even verderop een zijstraat naar rechts. Geen wegmarkeringen op de weg. Voor mij is een vrachtwagen bezig aan een manoeuvre, hij wil de rechtse zijstraat inslaan maar het is duidelijk dat hij die bocht niet in 1 keer kan maken. De vraag is - haal ik hem links in?
Antwoord A - ja, dan heeft hij meer ruimte voor zijn manoeuvre
Antwoord B - nee, ik laat hem rustig zijn manoeuvre uitvoeren
Het juiste antwoord is natuurlijk B, en ik met mijn domme kop antwoordde natuurlijk A.
Bezit paardenkrachten onder je motorkap, stop een tijger in je tank, maar wees geen ezel achter het stuur.
-
sofia L
geslaagd
IK BEN VANDAAG MIJN THEORETISCH EXAMEN GAAN AFLEGGEN...ik dacht dat het nooit ging lukken, hoewel ik de 665 vragen van deze site had gemaakt
maaar wonder boven wonder, ik ben geslaagd met 45/50 ! en dit (ook weer) dankzij deze super hulpvaardige en handige site!
ik dank de makers ervan!
maaar wonder boven wonder, ik ben geslaagd met 45/50 ! en dit (ook weer) dankzij deze super hulpvaardige en handige site!
ik dank de makers ervan!




