Hallo, Ik ben de vargenreeks over wegmarkeringen aan het oplossen maar brgrijp iets niet zo goed.
Het gaat over deze vraag (Het is de 3e vraag van de reeks)
Wanneer je op deze rijstrook met pijlen rijdt ...
A/ ... mag je nog steeds wagens inhalen, op voorwaarde dat je de inhaalbeweging hebt uitgevoerd voor wegmarkeringen het einde van de rijstrook aangeven.
B/ ... mag je niet meer inhalen, maar moet je onmiddellijk naar de rechtse rijstrook rijden.
Het juiste antwoord is A maar als je de foto bekijkt klopt dit volgens mij niet.
Je moet altijd links inhalen maar je mag nooit over een volle witte streep wat hier het geval is. Kan iemand mij helpen klopt het wat ik zeg of vergis ik mij ?
Thanks
vraagje ivm wegmarkeringen
-
1984
Het juiste antwoord is wel degelijk A. Je rijdt op de linkse rijstrook, maar de pijlen geven aan dat je op een gegeven moment naar rechts moet. Aan de linkerkant van de doorlopende streep ligt een stippellijn. In de gevallen dat je een doorlopende lijn ziet met aan 1 kant een stippellijn, moet je enkel rekening houden met de lijn die zich aan jouw kant bevindt - in dit geval de stippellijn, waar je dus overheen mag.
Je mag dus nog steeds auto's links inhalen, maar op het einde van de strook moet je invoegen. Is dit een beetje duidelijk wat ik nu vertel?
Je mag dus nog steeds auto's links inhalen, maar op het einde van de strook moet je invoegen. Is dit een beetje duidelijk wat ik nu vertel?
-
Jens1
-
Inazuma
- Berichten: 12061
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00




