Met boek 31/50 met site 49/50

Regelmatig plaatsen wij hier ontvangen e-mails van geslaagden.
Plaats reactie
Tine De Greef

Met boek 31/50 met site 49/50

Bericht door Tine De Greef »

Van: Tine De Greef
Datum: 6/04/2007 19:09:11

Hey,

Ik heb vandaag (06-04-07) voor de tweede keer mijn theoretisch rijbewijsexamen gedaan.

De eerste keer dat ik mijn examen deed had ik 19 fouten (ja, hier schaam ik mij nog altijd voor) en was er dus niet door aangezien je maximum 9 fouten mag maken.

Ik had de theorie toen gewoon uit een boekje geleerd, eerder gewoon gelezen eigenlijk. Dit was vorig jaar in de herfstvakantie, ik was toen zo gedemotiveerd dat ik niet direct opnieuw probeerde.

Maar bij het begin van de paasvakantie vond ik het toch terug tijd worden dat ik het nog eens probeerde. En dus heb ik mij gisteren heel de dag(donderdag 05-04-07) achter de computer gezet en ik heb alle theorie, die ik op de site van gratisrijbewijsonline.be kon vinden, gelezen en alle mogelijke oefeningen gemaakt.

Nu ging ik vandaag voor de tweede keer mijn theoretisch examen afleggen en ... ik ben geslaagd met 49/50, i khad maar én foutje!!! Ik ben zo blij!!! Heel erg bedankt! Ik voel me terug een slim meisje(met een voorlopig rijbewijs!!!!!!!!)

Groetjes Tine

Tine De Greef
2600 Berchem

ik heb mijn examen 06-04-07 afgelegd
Plaats reactie