Hey iedereen hier,
Ik kom hier even langs om jullie (moderators) te bedanken met deze super site!
Ik ben eergistere (3/04) mijn theorie gaan afleggen en ben gewoon geslaagd! 44/50 weliswaar. Ik heb mijn fouten bekeken en 2 of 3 vragen had ik mis door de stress, stomme fouten eigenlijk!
Ik dacht dat ik er al meer dan 10 had of zo, want ik had enkele vragen gekregen waar ik op heb moeten gokken, maar die waren dan weer juist.
Ik ben dan gisteren naar de gemeente geweest en ik mag straks mijn voorlopig rijbewijs afhalen.
Ik doe het wel niet met rijschool. Ik vind die nieuwe regeling sinds september 2006 echt super! Voor veel minder geld kan je zelf leren rijden met evenveel tijd. Nu ja, binnen 3 maanden ben ik nog niet 18 jaar maar ik vind het super dat ik geslaagd ben! Ik had zoveel zenuwen!
En ik wou ook even een reactie zetten op die reactie van 'Gast' , ik vond het inderdaad ook spijtig dat je voor de proefexamens moet betalen, maar HALLO het is maar 2,50€! Ik denk dat de 'onderhoud' van deze site wel maar dan dat zal kosten hoor. Zelfs zonder de proefexamens geraak je door! Ik vind dat je zeker blij mag zijn met wat deze mensen allemaal teweegbrengen! RESPECT!!!!
Nu jah, jullie hebben wel 1 bezoekertje minder nu, ik ben geslaagd, maar ik heb al veel reclame gemaakt voor jullie site hoor! Ik zal alleszins nog een passeren voor mijn praktijk en laat jullie zeker weten hoe het verder loopt met mij en mijn rijkunsten
Hier ben ik weer ff,
ik was eens de anderen hun berichtjes aan het lezen, en heb veel gezien van ene Flor of zo. Nu ik heb alleen via deze site geleerd maar ook het nieuwe boekje (een wit met groene lijnen of zoiets) maar ik vond het dom om de theorie te nemen, ik heb alleen het boekje gekocht met de 500 vragen. Wel een geluk dat ik met de site ook heb geleerd want anders was het mij zeker niet gelukt! Ik heb 1 maal de theorie goed doorgenomen, van alles en heb dan de vragen opgelost. Die heb ik wel 3 of 4 maal heropgelost, met hier en daar nog een foutje, maar ik ben der door, dat is het belangrijkste.
Groetjes,
X.
Els