alles met de rijschool?
-
prxy
- Berichten: 5
- Lid geworden op: 23 feb 2007, 08:42
alles met de rijschool?
okeeej dus nu ik heb ondervonden dat je niet met een auto mag rijden waarvan de handrem niet direct in de buurt is van de begeleider vrees ik dat ik alles met de rijschool ga moeten doen maar ik probeer daar nu wat informatie over te verzamelen maar de rijschool is nogal onduidelijk over hun prijzen dus vroeg ik mij af hoeveel ik mag rekenen als je alles met de rijschool zou moeten doen?
-
GRO
- Administrator
- Berichten: 13538
- Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00
kijk bijvoorbeeld eens op deze sites. Daar staan prijzen:
http://www.dedemer.be
http://www.rijschooldefensief.be
http://www.vlaamseardennen.be
http://www.dedemer.be
http://www.rijschooldefensief.be
http://www.vlaamseardennen.be
-
Bertje
- Berichten: 491
- Lid geworden op: 03 apr 2006, 00:00
- Locatie: Lier
Je kan ook overwegen om een deel met de rijschool te doen en een deel met een eigen begeleider in de wagen van familie of vrienden.
Als je 20 uur rijlessen neemt, kan je daarna een rijbewijs zonder begeleider aanvragen. In dat geval mag je alleen rijden en speelt het geen rol meer waar de handrem zich bevindt.
Als je 20 uur rijlessen neemt, kan je daarna een rijbewijs zonder begeleider aanvragen. In dat geval mag je alleen rijden en speelt het geen rol meer waar de handrem zich bevindt.
-
prxy
- Berichten: 5
- Lid geworden op: 23 feb 2007, 08:42
-
wobotje
- Berichten: 435
- Lid geworden op: 27 sep 2006, 00:00
- Locatie: Brugge
De reden dat die handrem binnen het bereik van de begeleider moet zitten, is dat als er een gevaarlijke situatie ontstaat,prxy schreef:eigenlijk zouden ze het moeten afschaffen die regel van de handrem want steeds meer en meer auto's hebben het...
de begeleider kan ingrijpen door de handrem aan te trekken om zo het voertuig te stoppen.
Dus ik denk niet dat ze dat zomaar zullen afschaffen.
Een beginnende chauffeur kan niet altijd alles even goed inschatten, en dan is het veiliger als de begeleider kan ingrijpen.
-
prxy
- Berichten: 5
- Lid geworden op: 23 feb 2007, 08:42
oke dat is mischien wel waar daar heb ik ook over nagedacht maar dan denk ik ook zo weer van moest er zich zo een situatie voordoen dan moet je toch als begeleider heel snel kunnen reageren denk ik... marjah dan is het natuurlijk nog altyd geen reden om dat te wijzigen dat is een feit maar ze zouden er toch wel iets op moeten kunnen vinden vindt ik[/quote]
-
Jozef
- Medewerker
- Berichten: 3989
- Lid geworden op: 28 mar 2005, 12:02
- Locatie: Schönau am Königssee (D)
Inderdaad. Enerzijds moet je van een parkeerrem niet al te veel verwachten inzake remkracht. Anderzijds moet je begeleider ook heel goed weten wanneeer hij wel en niet mag tussenkomen met de parkeerrem. Als je begeleider bijvoorbeeld vindt dat je wat te snel naar zijn zin een bocht ingegaan bent, en hij trekt de parkeerrem aan in de bocht, dan breekt de achterkant van de auto uit en komt hij ergens terecht waar het niet de bedoeling was.prxy schreef:maar dan denk ik ook zo weer van moest er zich zo een situatie voordoen dan moet je toch als begeleider heel snel kunnen reageren denk ik
-
Inazuma
- Berichten: 12085
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00




