Kafka

Alles i.v.m. praktijkopleiding en examen.
Plaats reactie
esther

Kafka

Bericht door esther »

Dan vind ik wat ze op de site van GOCA schrijven toch maar raar hoor:

&quotIk wil mijn rijbewijs categorie B behalen.
Ik moet mijn PRAKTIJKEXAMEN afleggen in het examencentrum dat bevoegd is voor de gemeente waar ik mijn verblijfplaats heb of voor de gemeente waarin de zetel gevestigd is van de erkende rijschool waar ik mijn lessen volgde.&quot

Er staat dus wel duidelijk : waar ik mijn lessen VOLGDE!! Dan vind ik toch dat GOCA zich hier tegenspreekt als de hoofdexaminator van Geel zegt dat je dit enkel mag als je je examen aflegt met de rijschool. Welke instantie is er eigenlijk 100% op de hoogte van de juiste regels enzo?(ik dacht dat dit GOCA was , maar blijkbaar weten ze het dan toch niet zo goed ). Waarschijnlijk weer typische belgische bureaucratie.

Ik haalde die info op volgende link: http://www.goca.be/frames/newdesign.asp

Wat denken jullie hier dan van? Als ik dus bv. in Deurne woon, maar ik neem rijlessen bij een rijschool in leuven, dan mag ik dus normaal zonder probleem (cfr citaat goca) met mijn eigen begeleider (= niet die van de rijschool, maar gewoon mijn vader ofzo), mijn praktijkexamen in Haasrode (leuven) doen! Maar blijkbaar zegt de hoofdexaminator van Geel dan weer zoals Eugeen aanhaald dat je dan met de rijschool je examen moet afleggen en dat je daar zelfs geen les voor hebt moeten nemen?

Duidelijkheid AUB
esther

Bericht door esther »

oeps sorry, dit was bedoelt als antwoord op de topic van Franky 1989!! sorry voor foute post

x esther
GRO
Administrator
Berichten: 13538
Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00

Bericht door GRO »

Quote: Als ik dus bv. in Deurne woon, maar ik neem rijlessen bij een rijschool in leuven, dan mag ik dus normaal zonder probleem (cfr citaat goca) met mijn eigen begeleider (= niet die van de rijschool, maar gewoon mijn vader ofzo), mijn praktijkexamen in Haasrode (leuven) doen!
Neen Ester.

Als jij in Deurne woont en jij gaat zonder auto van de rijschool examen doen, dan moet jij dat in Deurne doen.

Als jij met de auto van de rijschool examen gaat doen, mag jij dat in Haasrode doen.
Plaats reactie