Rijbewijs B 48/50

Regelmatig plaatsen wij hier ontvangen e-mails van geslaagden.
Plaats reactie
Adiba A

Rijbewijs B 48/50

Bericht door Adiba A »

Beste,
Ik ben Adiba A. Ik woon in Schoten (2900). Ik heb mijn theorie rijexam (B) 23/10 in Examencentrum Deurne afgelegd en ben in eerste keer geslaagd met 48 punten(48/50).
Ik kom uit Afghanistan en het was altijd mijn droom om te leren rijden. In mijn land was dat niet mogelijk, maar hier in België kon ik eindelijk die droom waarmaken. Het voelde geweldig om te slagen en te beseffen dat ik echt op weg ben naar mijn doel.
In het begin had een vriendin mij een theorieboek aangeraden, maar ik merkte al snel dat de inhoud helemaal niet up-to-date was. Daarna ben ik in een Facebookgroep (Rijbewijs Vlaanderen Vragen en Antwoorden) gaan lezen en zag ik dat de meeste mensen jullie website aanbevelen. Toen heb ik GRATISRIJBEWIJSONLINE uitgeprobeerd, en ik ontdekte meteen dat jullie site de meest actuele en duidelijke informatie bevat.
Ik ben superblij met mijn resultaat en trots op mezelf. Jullie website heeft me enorm geholpen en ik heb het al aan mijn vrienden aangeraden.
Bedankt voor jullie fantastische werk. Jullie maken echt een verschil!
Vriendelijke groeten,
Adiba A.

----------------------------------------------------
Wil je de theorie leren via een handboek?
Dit is het enige boek met website dat op onze leermethode gebaseerd is


Afbeelding
Plaats reactie