Door jullie website GRATISRIJBEWIJSONLINE ben ik geslaagd voor mijn theoretisch examen, waarvoor dank! Eerst had ik geleerd uit het boek 'Autorijden van A tot Z'. Na het leren uit dit boek, zocht ik op internet naar voorbeeldoefeningen voor het eigenlijke examen. Ik kwam toen op jullie website uit. De eerste keer toen ik het proefexamen aflegde, was ik gebuisd. Dit ontmoedigde me een beetje omdat ik toch goed had geleerd.
Ik bekeek jullie website wat verder en zag dat er theorie op te vinden was. Ik besloot toen per hoofdstuk de theorie te overlopen, de filmpjes te bekijken en vervolgens de oefeningen te maken. Vervolgens maakte ik het proefexamen opnieuw en behaalde meteen een 48/50.
Ik kan stellen dat de vele praktische voorbeelden op de foto's/in de filmpjes je de theorie beter doen begrijpen. Ook het herhalen van de theorie aan de hand van oefeningen is een echte meerwaarde om je voor te bereiden voor het feitelijke examen aangezien de vragen sterk overeenkomen.
Ik heb mijn theoretisch examen afgelegd in het examencentrum in Sint-Niklaas en ik heb ik een 46/50 behaald.
Met vriendelijke groeten
Jolien V. Lochristi
----------------------------------------------------
Wil je de theorie leren via een handboek?
Dit is het enige boek met website dat op onze leermethode gebaseerd is





