Bij vraag 2476 is het antwoord A.
de vraag is: mag ik met mijn auto in deze straat rijden?
A/ Neen.
B/ Ja.
C/ Ja, als ik in die straat iemand ga bezoeken
Op de afbeelding kan men zien dat men zich in een voetgangerszine bevindt en dat men daar dus stapvoet mag rijden. Dit staat ook zo in de uitleg vermeldt. Daarom ging ik ervan uit dat men wel deze straat mag inrijden. Maar het juiste antwoord is A, waarom is dit dan juist?
vraag 2476
-
Inazuma
- Berichten: 12061
- Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00
Re: vraag 2476
En dat klopt ook
Je komt niet laden & lossen - daar wordt niets van gezegd, evenmin over de uren waarop dat toegelaten is , dus daarover ook geen veronderstellingen maken
Een bestuurder die in een voetgangerszone mag rijden, MOET daar stapvoets rijdenOp de afbeelding kan men zien dat men zich in een voetgangerszine bevindt en dat men daar dus stapvoet mag rijden.
Maar je moet er dan eerst wel in mogen ...
En een bewoner van een voetgangerszone bezoeken, is GEEN geldige reden om in een voetgangerszone te rijden met een auto
https://wegcode.be/wetteksten/secties/k ... rt22sexies




