Beste Pascal
Als ik van U was zou ik een beetje minder hoog van de toren plaatsen.
U schrijft:
WETTEKST ZEGT:Veiligheidsvestjes
Een retro-reflecterend veiligheidsvest is verplicht vanaf 1 februari 2007
Jij krijgt van mij 100 euro als je mij de wettekst kunt geven waarin staat dat het fluovestje tot de verplichte uitrusting van een auto hoort.
Zeker niet in het KB van 7/1/2007 dat op 1/2/2007 in werking is getreden
Artilel 51.4. Wanneer op autosnelwegen en autowegen de bestuurder van een pechvoertuig op een plek terechtkomt waar hij niet mag stoppen of parkeren, moet hij een retro-relecterende veiligheidsvest dragen, zodra hij zijn voertuig verlaat.
In dat KB staat helemaal niet dat het vestje VERPLICHT in de auto moet aanwezig zijn. Integendeel, het tegenovergestelde staat daar.
Net zoals jij de bal volledig mis slaat in het voorbeeld, zo slaag jij ook de bal mis als je zegt dat er fouten in de profexamens staan. Of het moet zijn dat jij de wetgeving beter kent dan de makers van de site, en de instructeurs die alles nakijken, en de deskundigen die de site opvolgen en GOCA. Want onze proefexamens zijn gebaseerd op de Goca-examens.
Ik zou maar eens beginnen met de theorie te leren zoals hij op de site staat. Dan ga je zoals duizenden anderen zeer hoog scoren.