identiteitskaart

Vragen i.v.m. andere rijbewijzen.
Plaats reactie
ddd

identiteitskaart

Bericht door ddd »

Hey, de chip van m'n identitietskaart ben ik kwijtgraakt dus ben ik naar het gemeentehuis ggaan en een nieuwe identiteitskaart aangevraagd. Ik was van plan om nu woensdag m'n theoretisch rijexamen te doen , mag dat me de papieren die je voorlopig krijgt van de gemeente ?

alvast bedankt!
Inazuma
Berichten: 12057
Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00

Re: identiteitskaart

Bericht door Inazuma »

ddd schreef:Hey, de chip van m'n identitietskaart ben ik kwijtgraakt dus ben ik naar het gemeentehuis ggaan en een nieuwe identiteitskaart aangevraagd. Ik was van plan om nu woensdag m'n theoretisch rijexamen te doen, mag dat me de papieren die je voorlopig krijgt van de gemeente ?
Defecte en loskomende chips zijn een gekend probleem met de e-IK ...

Bel even met het examencentrum om te vragen wat ze precies nodig hebben of verwachten in de plaats van je identiteitskaart-zonder-chip.
Met enkel een IK met defecte chip ga je geweigerd worden.

In principe zou de IK met het bijhorend papier met je foto en adresgegevens moeten volstaan - volgens binnenlandse zaken is dat immers nog steeds een geldige IK .
Plaats reactie