- Na een busttop op de ring van Alken , zie je een soort dambordpatroon op de grond na de bushalte , mag je hier over rijden als je wilt invoegen in een rijbaan als er teveel auto's voor je staan , of moet je wachten?( zie foto dambordpatroon)

- Als er een fietser zowat wiggel-waggel aant rijden is , mag ik dan claxoneren om hem te verwittigen dat hij moet oppassen?
- Als je een andere bestuurder ziet keren op de baan , en je ziet dat hij een gevaar vormt voor de rijrichting die tegengesteld is, en je weet dat deze persoon je voorrang moet verlenen. Moet je hem dan voorlaten of moet je je voorrang dan nemen tijdens het examen ?
-Als je ziet dat een andere bestuurder iets fout doen , mag je dit dan luidop zeggen ?
-Tijdens het uitvoeren van de S-vormige beweging bij het parkeren , als je weet dat je fout bezig bent , mag je opnieuw beginnen. Maar wanneer precies moet je je pinker opzetten? Op het moment dat je effectief stil staat langs het voertuig waar achter je wilt parkeren of wanneer je naar het voertuig toe aan't rijden bent?
-Als je over een drempel moet rijden , en je weet dat je over de drempel 50km/u mag rijden , maar je ziet dat de drempel erg hoog is , mag je dan tegen 10-20 per uur er over rijden en zeggen dat je hier eigenlijk 50 over mag rijden? (Zie foto Drempel) (PS: Deze drempel is echt onmogelijk om tussen de 20-50 km/u over te rijden want deze is echt steil , en ik zou graag mij auto niet willen beschadigen.)

-Het papier dat je moet meenemen van de GOCA om te starten voor je rijbewijs , is dat de émail die ze je sturen met de afspraak die je gemaakt hebt , of welk papier is dit?
Al dank bij voorbaat.




