Praktijkexamen - dashboard en wachten voor rode licht -

Alles i.v.m. praktijkopleiding en examen.
Plaats reactie
Gast18

Praktijkexamen - dashboard en wachten voor rode licht -

Bericht door Gast18 »

Graag zou ik aan jullie willen vragen hoe de verschillende standen van de lichten worden benoemd. Ik bedoel; je hebt 'klein licht' (stadslicht?) en het 'grote licht'. Nu meen ik me te herinneren dat er ook andere benamingen voor deze 2 standen worden gebruikt. Volgende week doe ik praktijkexamen en mocht de examinator van te voren vragen zet 'deze of deze' stand op, dan wil ik dat graag correct doen.

Wat kan hij nog vragen wat betreft het dashboard? Pinkers, ruitenwissers, claxon, misschien ook temperatuur regulatie?

Verder wil ik nog vragen als je voor het stoplicht staat te wachten; mag de auto dan in z'n vrij staan, of moet je persé in de 1e versnelling wachten?

Hartelijk bedankt alvast!
de rijprof
Berichten: 8351
Lid geworden op: 01 jul 2008, 00:24

Re: Praktijkexamen - dashboard en wachten voor rode licht -

Bericht door de rijprof »

Standlichten, dimlichten, grootlichten enz. staat uitgelegd op de site van http://www.gratisrijbewijsonlline.be" target="_blank en op http://www.derijprof.be" target="_blank vind je ook veel info over het praktijkexamen.
Inazuma
Berichten: 12085
Lid geworden op: 04 mei 2006, 00:00

Re: Praktijkexamen - dashboard en wachten voor rode licht -

Bericht door Inazuma »

Gast18 schreef:Verder wil ik nog vragen als je voor het stoplicht staat te wachten; mag de auto dan in z'n vrij staan, of moet je persé in de 1e versnelling wachten?
Beide mogen.
Als je 'm in vrij zet en eerst staat, hou dan de lichten voor het dwarsverkeer mee in de gaten, zodat je tijdig kan vertrekken.
Gast

Re: Praktijkexamen - dashboard en wachten voor rode licht -

Bericht door Gast »

best in versnelling plaatsen.
heeft talloze voordelen
Plaats reactie