mijn situatie is de volgende.
ik heb mijn theorie examen gedaan en geslaagd
en ik wacht nu 3 maanden. nadien volg ik 20u les en dan doe ik direct het examen. ik kan dit niet anders doordat ik geen auto heb.
is dit volgens jullie te doen?
een rijbewijs halen zonder auto kan soms handig zijnDe Rijprof schreef:Maar...waarom wil je een rijbewijs als je geen auto hebt?
jawel, ik denk wel dat dat te doen is...BuBbA schreef:Het lijkt me enorm sterk dat iemand die enkel 20 uur rijles volgt, met geen extra oefening daarbuiten, kan slagen voor het rijexamen.
Er wordt vaak gezegd dat je een bepaalde auto pas echt onder de knie hebt, als je er 10.000 km mee gereden hebt.BuBba schreef:Het lijkt me enorm sterk dat iemand die enkel 20 uur rijles volgt, met geen extra oefening daarbuiten, kan slagen voor het rijexamen.
Indertijd (eind 80-er jaren) moest je maar 8 uur rijles volgen om examen te mogen doen ... het was toen wel zo druk niet, maar toen moest je nog meer "kunstjes" doen dan een keer keren en even achter een auto parkeren.BuBbA schreef:Het lijkt me enorm sterk dat iemand die enkel 20 uur rijles volgt, met geen extra oefening daarbuiten, kan slagen voor het rijexamen.
Dat gaat niet zomaar ...Spimk schreef:mijn situatie is de volgende.
ik heb mijn theorie examen gedaan en geslaagd(ging zeer vlot door deze site)
en ik wacht nu 3 maanden. nadien volg ik 20u les en dan doe ik direct het examen.