echt waar SUPER SITE !!! heb op deze site 2 dagen mijn theorie geleerd en ben op 27/01/09 mijn theorie gaan afleggen in het examencentrum te haasrode-heverlee, ik was geslaagd met een puntenscore van 42/50! ben echt superblij.
Maar nu heb ik nog een klein vraagje waarop ik hopelijk een antwoord kan krijgen.
ik woon te linter en heb deze gemeente ingetikt op jullie site, en daar komt op te staan dat ik mijn praktijkexamen in alken moet doen
is dit verplicht??? of mag ik deze ook in haasrode-heverlee doen? zou graag willen dat mijn vader mij leert rijden.
alvast bedankt!!!
groetjes
vanessa.
vanneke schreef:ik woon te linter en heb deze gemeente ingetikt op jullie site, en daar komt op te staan dat ik mijn praktijkexamen in alken moet doen
is dit verplicht???
ja. plaats waar je examen doet mag je niet zelf kiezen voor rijbewijs B.
for it is not truth that makes us see, but miss and mischief that makes us blind. to reckon clarity, be clear, be clean of lie. - Henry VII
Voor andere rijbewijzen, mag je ook zónder rijschool kiezen, vroeger mocht je ook voor B gewoon kiezen, rijschool of niet. Ik denk dat de afschaffing waarover je gelezen hebt, hierop slaat.
Voor zover ik weet mag je toch nog altijd een rijschool zoeken, en dan daarmee examen gaan doen (lees in hetzelfde topic:)
Waar moet u uw rijexamen afleggen?
De kandidaat legt het praktijkexamen af in het examencentrum dat bevoegd is voor de gemeente waar zijn/haar hoofdverblijfplaats is.
Indien de kandidaat lessen heeft gevolgd in een erkende rijschool, dan kan het examen afgelegd worden in het examencentrum bevoegd voor de gemeente waar de zetel van deze school gevestigd is.