Geleerd via het boek, maar wel alle oefeningen en proefexamens op deze site gemaakt. Het resultaat was 49/50.
Het spijtige is nu wel dat plots niemand meer zin heeft om met mij een eerste keer te gaan auto rijden. Vorige week wel, maar nu ik eindelijk van de parking af mag niet meer.
Geslaagd B (49/50)
-
GRO
- Administrator
- Berichten: 13538
- Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00
Misschien een eerste reactie van je ouders (of mogelijke andere begeleiders) omdat ze vrezen dat, zeker tijdens de eerste praktijkuren, de auto zal beschadigd worden.Het spijtige is nu wel dat plots niemand meer zin heeft om met mij een eerste keer te gaan auto rijden.
Vraag anders of ze ermee akkoord gaan dat je een enkele uren in een rijschool mag volgen, zodat je leert schakelen en de basiselementen van het rijden. Die allereerste uren zijn trouwens het meest schadelijk voor de auto.
Eens ze zien dat het rijden wat gaat, zullen ze je graag verder begeleiden.
Veel succes.
ONS PRAKTIJKAANBOD




