voorrang aan rechts

Vragen over de leerstof i.v.m. het Rijbewijs B.
Plaats reactie
nelie
Berichten: 1
Lid geworden op: 14 feb 2007, 12:03

voorrang aan rechts

Bericht door nelie »

Ik zou vrijdag mijn theorie examen willen gaan afleggen. Maar heb gehoord op het nieuws dat de voorrang aan rechts regel veranderd is. Vanaf 1 maart gaat deze regel wel pas invoegen, dat als ik stop, ik mijn voorrang toch blijf behouden. Maar wanneer ik nu vrijdag zo een vraag krijg op mijn theorie, hoe moet ik deze vraag dan beantwoorden. Zoals het nu nog is of zoals het op 1 maart zal zijn?

Alvast bedankt.
Rafael
Administrator
Berichten: 2724
Lid geworden op: 12 jan 2006, 00:00

Re: voorrang aan rechts

Bericht door Rafael »

nelie schreef:Ik zou vrijdag mijn theorie examen willen gaan afleggen. Maar heb gehoord op het nieuws dat de voorrang aan rechts regel veranderd is. Vanaf 1 maart gaat deze regel wel pas invoegen, dat als ik stop, ik mijn voorrang toch blijf behouden. Maar wanneer ik nu vrijdag zo een vraag krijg op mijn theorie, hoe moet ik deze vraag dan beantwoorden. Zoals het nu nog is of zoals het op 1 maart zal zijn?

Alvast bedankt.
Zoals het nu is.

Maar trouwens, als je nu stopt, ben je je voorrang nog steeds niet kwijt. Je bent hem pas kwijt als je weer vertrekt ;)
GRO
Administrator
Berichten: 13537
Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00

Bericht door GRO »

Heel belangrijk

Als op 1 maart een wijziging van het verkeersreglement in voege gaat, dan moet je tot 1 maart antwoorden hoe het was voor 1 maart.

Vanaf 1 maart moet je antwoorden hoe het is vanaf 1 maart.

De vragen van GOCA worden automatisch aangepast vanaf het moment dat een nieuwe regeling in voege gaat.
Benny Stinkens
Administrator
Berichten: 6823
Lid geworden op: 27 apr 2005, 00:00
Locatie: Dilsen

Bericht door Benny Stinkens »

De vragen van GOCA worden automatisch aangepast vanaf het moment dat een nieuwe regeling in voege gaat.
En dank zei "minister het land uit" hebben ze de laatste tijd al heel wat mogen aanpassen :evil:
Plaats reactie