achteruit kijken tijdens de maneuvers

Alles i.v.m. praktijkopleiding en examen.
Plaats reactie
gigi
Berichten: 8
Lid geworden op: 02 nov 2006, 00:00

achteruit kijken tijdens de maneuvers

Bericht door gigi »

hey vraag is mag je achteruit kijken tijdens de maneuvers ??
GRO
Administrator
Berichten: 13538
Lid geworden op: 26 mar 2005, 00:00

Bericht door GRO »

Waarom zou je dat niet mogen?
gigi
Berichten: 8
Lid geworden op: 02 nov 2006, 00:00

re

Bericht door gigi »

wel iemand zei me dat je enkel je spiegels mag gebruiken tijdens het examen bij het maneuvreren wat ik dus al raar vond maar het is nu dan ni zo bedankt voor de info en nog goeie avond
BBB
Berichten: 594
Lid geworden op: 12 feb 2006, 00:00

Bericht door BBB »

Jongens, je mag achteruitkijken maar ofdat het ook verstandig is...
Het is wennen om met de spiegels te werken wat de reden is dat de meesten de verleiding hebben om achteruit te kijken.
Als je het eenmaal onder de knie hebt om de spiegels te gebruiken dan is dat weer makkelijker en kan je er ook nauwkeuriger mee werken. Je loopt bovendien niet het risico dat je ongewenst stuurt tijdens het achteruitdraaien.

Mijn advies is om het met de spiegels te oefenen, zeker als je makkelijk op eigen houtje die maneuvres kan oefenen op één of ander oefenterrein.
Clio-Tuning
Berichten: 130
Lid geworden op: 27 okt 2005, 00:00

Bericht door Clio-Tuning »

Intressant om te weten, ik dacht ook dat je enkel de spiegels mocht gebruiken...
JC
Berichten: 293
Lid geworden op: 22 feb 2006, 00:00

Bericht door JC »

Beide technieken kunnen handig zijn. Het rijden op spiegels is soms de enige mogelijkheid, bv. in een camionette. Als je met dergelijk voertuig op de baan bent is het wel gemakkelijk te kunnen manoevreren op de spiegels.
Plaats reactie