Wat nu?

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Wat nu?

door Stefan Peeters » 08 jan 2009, 18:09

Just try! schreef:maar zoals xantingo heeft gezegd kan er een kans bestaan dat ze die gegevens gaan checken.. omdat iedereen dan zomaar zijn voorlopig rbws weg gooit ofzo.. (ik zeg niet dat jij dat hebt gedaan he :d )
Je verdraait mijn woorden: ik heb nergens beweerd dat er een kans bestaat dat ze het controleren.
Ik zei duidelijk dat het in het examencentrum genoteerd werd en dat er een dossier bestaat.
In het stenen tijdperk kon je misschien nog ontsnappen, maar wanneer ze nu je naam ingeven komt je hele historie boven.
Of wat dacht je: hoeveel zouden er anders na 2 pogingen hun voorlopig rijbewijs "verliezen"?

door de rijprof » 08 jan 2009, 00:20

Wees gerust, de gegevens met de resultaten in detail staan in de databank van de examencentra. Ze weten alles :roll:

Probeer het maar, nadat je 36 € hebt betaald, sturen ze je naar huis wegens niet in orde met je documenten. :(

door Just try! » 08 jan 2009, 00:13

Persoonlijk zou ik gewoon proberen, om een 3de keer het examen te doen... Spaart je heel wat geld uit.. maar doe het examen dan wel na veel geoefend te hebben op je fouten van je vorige examens! anders heeft het geen nut als je nog eens probeert.

waarschijnlijk komt hier wel wat kritiek op, maar ja, ik vind als je toch eens een kans krijgt om door de mazen van het net te glippen moet je het dan ook maar doen. Je moet al voor genoeg betalen.

En kom niet met het gezever af van ja dat is niet eerlijk en dat is niet veilig, die 6 uur zijn opgelegd voor een reden. Ja dat kan wel zo zijn maar als hij/zij niet kan rijden dan zal de examinator die persoon dan ook geen rijbewijs geven. Zo simpel als dat is het.

maar zoals xantingo heeft gezegd kan er een kans bestaan dat ze die gegevens gaan checken.. omdat iedereen dan zomaar zijn voorlopig rbws weg gooit ofzo.. (ik zeg niet dat jij dat hebt gedaan he :d )

Re: Wat nu?

door Stefan Peeters » 07 jan 2009, 19:44

Sgtpepper schreef:Maar op dit rijbewijs staat niets meer van die twee vorige examens.
Normaal gezien moet je voor je derde examen zes uur gaan leren rijden bij een rijschool etc, maar nu staat dat niet meer op mijn rijbewijs.

Nu weet ik echter niet goed wat ik moet doen of wat ik kan doen....
Het is niet omdat het niet op je voorlopig rijbewijs staat, dat ze het in het examencentrum niet genoteerd hebben.

Er bestaat zoiets als een dossier...

door GRO » 07 jan 2009, 16:56

Je moet in de rijschool waar je die 6 uur volgt een stempel laten zetten op je rijbewijs.

Wat nu?

door Sgtpepper » 07 jan 2009, 16:06

Beste mensen,

Enkele maanden geleden is mijn portefuille gestolen inclusief mijn voorlopig rijbewijs. Aangifte gedaan bij de politie etc, nieuw voorlopig rijbewijs gekregen en heel die romslop gedaan!

Nu ik had op dat moment al twee keer mijn rijexamen gedaan, twee keer gebuisd. Al dan niet terecht, dat is een andere discussie.

Maar op dit rijbewijs staat niets meer van die twee vorige examens.
Normaal gezien moet je voor je derde examen zes uur gaan leren rijden bij een rijschool etc, maar nu staat dat niet meer op mijn rijbewijs.

Nu weet ik echter niet goed wat ik moet doen of wat ik kan doen....

Omhoog