Uitstappen

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Uitstappen

door Jozef » 25 apr 2008, 16:03

Glenn schreef:moet je dan langs achter wegwandelen en langs voor terug erin?
Inderdaad, zodat je altijd kunt zien welk voertuig jou eventueel gaat aanrijden.

Uitzondering: als je de chauffeur van een VIP bent, ga je altijd langs achter (anders is het je laatste rit geweest).

door bibi585 » 24 apr 2008, 23:17

Bij bepaalde merken moet je hem zelfs in versnelling zetten, anders krijg je de sleutel niet uit het contact.

door Inazuma » 24 apr 2008, 20:51

natha schreef:Moet je hem in 1e zetten?
Mag je hem niet gewoon in neutraal zetten?
De 2 kunnen.

Op vlak terrein volstaat normaal de handrem en de versnellingsbak in neutraal. (*)

Op hellend terrein trek je de handem op en zet je de versnellingsbak in 1ste of achteruit, en de wielen zo gedraaid dat wanneer de wagen wegrolt, hij naar de kant stuurt.


(*) Als de constructeur in de gebruikershandleiding tenminste niet opgeeft om de versnellingsbak altijd in versnelling te zetten en de handrem op te trekken bij het parkeren.

door Rafael » 24 apr 2008, 20:01

eugeen schreef:PS. Als de examinator zegt dat je moet handelen alsof je de wagen verlaat en gaat winkelen, dan moet je de wagen sluiten.
Ook als de examinator moedwillig zijn deur openzet.
Vrij zinloos, en niet al te leuk voor je centrale vergrendeling.

door GRO » 24 apr 2008, 19:11

Je hebt blijkbaar het praktijkboek van de site niet gelezen:

P.50: HET IN- en UITSTAPPEN
P.63 en 64: KEREN IN EEN STRAAT
P.79: WANNEER DE RICHTINGSAANWIJZERS GEBRUIKEN

http://www.gratisrijbewijsonline.be/handboekpraktijk

PS. Als de examinator zegt dat je moet handelen alsof je de wagen verlaat en gaat winkelen, dan moet je de wagen sluiten.
Ook als de examinator moedwillig zijn deur openzet.

parkeren

door nat » 24 apr 2008, 19:05

Als je bij het keren in een straat achteruit rijdt moet je je pinker niet aansteken, wel als je weer vooruit rijdt. Ik heb dit toevallig vanmorgen geoefend met mijn rijinstructeur.

door Gast » 24 apr 2008, 18:50

Ja kan ook, maar ik zit vooral verveeld in verband met het uitstappen omdat ik dat niet meer weet. En ook bij het keren in een straat.
Ik pink naar links, ik draai tot net voor stoep, moet ik dan nog naar rechts pinken als ik achteruit rijdt? Of gewoon draaien, achteruit en vooruit...

door natha » 24 apr 2008, 18:47

Moet je hem in 1e zetten?
Mag je hem niet gewoon in neutraal zetten?

Uitstappen

door Glenn » 24 apr 2008, 18:27

Hallo,

Ik ga binnen een 2tal maanden mijn praktijk doen maar ben nu even alles aan het overlopen en stuitte ik op een vraagje.

Je parkeert je auto, zet hem in eerste, handrem op, contact stil, je kijkt in je linker spiegel en stapt uit, moet je dan langs achter wegwandelen en langs voor terug erin? En soms zegt de instructeur dat je moet doen alsof je écht weggaat, betekend dit dat je ook je auto moet op slot doen?

MVG Glenn

Omhoog