49/50 is zeker niet slecht hé!

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: 49/50 is zeker niet slecht hé!

49/50 is zeker niet slecht hé!

door Sarah Van Iersel » 25 mar 2008, 17:39

Van: sarah van iersel
Datum: 25/03/2008 16:19:26

Beste,

Graag wilde ik u erg hard bedanken voor het maken van deze website!

Vandaag ben ik mijn theoretisch examen gaan afleggen en ik moet zeggen: 49/50 is zeker niet slecht hé! Om het met de woorden van de man van het examencentrum te zeggen "Bangelek e maske!"
Ik voelde me zo zelfzeker! Ik had het examen al 2 jaar uitgesteld en mijn boek trok op niet veel, maar dankzij jullie website is het toch allemaal gelukt!

Ik heb de jongen naast mij achteraf (hij was gebuisd, de arme stakker) aangeraden om jullie website te gebruiken in plaats van zijn boekje... Zeker weten dat hij er volgende keer door is!

De theorie is uitgebreid maar ook niet meer dan het moet zijn en de proefexamens zijn zeker een heel goede methode, bijna alle vragen van op het examen had ik al eens gemaakt, als dat geen meevaller is!


Hartelijk bedankt,

Sarah Van Iersel


Sarah Van Iersel
2040 Zandvliet - Antwerpen

examen: 25 maart 2008


Omhoog