handrem??

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: handrem??

door Rafael » 28 feb 2007, 18:38

Anonymous schreef:ik vroeg me dat ook af want tegenwoordig zijn heel veel auto's met een electronische handrem of een soort pedaaltje waar de begeleider totaal niet aan kan. En deze auo's zijn er meer er meer dus moet deze regel toch aangepast worden?
Neen helaas. Het is sowieso al een risico dat je begeleider nauwelijks kan ingrijpen.

door Gast » 28 feb 2007, 18:18

prxy schreef:das echt wel stom mah kgaan nog is checken want dan moet je eigenlijk een nieuwe auto kopen bij wijze van spreken of alles met de rijschool doen nujah ik ga toch nog wat opzoekwerk verrichten
ik vroeg me dat ook af want tegenwoordig zijn heel veel auto's met een electronische handrem of een soort pedaaltje waar de begeleider totaal niet aan kan. En deze auo's zijn er meer er meer dus moet deze regel toch aangepast worden?

door prxy » 23 feb 2007, 17:29

das echt wel stom mah kgaan nog is checken want dan moet je eigenlijk een nieuwe auto kopen bij wijze van spreken of alles met de rijschool doen nujah ik ga toch nog wat opzoekwerk verrichten

door wobotje » 22 feb 2007, 18:14

Als je leert rijden met begeleider, dus het model VRB36M, dan moet het voertuig een handrem hebben die makkelijk bereikbaar is voor de begeleider.

Ik weet niet waar de handrem dan wel staat in die espace, maar als hij niet makkelijk bereikbaar is voor de begeleider, zal je er niet mee mogen leren rijden.

handrem??

door prxy » 22 feb 2007, 16:59

wij hebben zo een espace waarvan de handrem niet in het midden staat. nu was mijn vraag eigenlijk of je daar nu mag leren rijden of niet?

prxy

Omhoog