gouden raad

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: gouden raad

door digital » 23 aug 2006, 10:12

Wat is probleem eigenlijk als je je hele leven mag blijven oefenen? Als dat ook niet lang genoeg is weet ik het niet meer.

door JC » 22 aug 2006, 10:35

Misschien moet je dan ook de vraag stellen of je dit rijbewijs wel echt nodig hebt. Als je slechts zeer zelden de beschikking hebt over een auto zal de kennis na het examen snel roesten.
Na het afstuderen koop je dan een auto en begin je veel te rijden terwijl je kunde eigenlijk al beneden niveau is gezakt.

Het is nl. zo dat je kunde toeneemt met het aantal km per jaar dat je bolt. Zeker in het begin degradeert die kennis zeer snel als je deze niet regelmatig oefent.

door BBB » 22 aug 2006, 04:29

Ik vind het prima dat je de overige bezoekers hiervoor wilt waarschuwen maar ik loop niet in 7 stappen tegelijk hoor.
Ik zal zeker regelmatig blijven rijden bijvoorbeeld als ik bij mijn familie ben of met vrienden ergens naar toe ga (dat doen ze natuurlijk pas wanneer ik daadwerkelijk een rijbewijs heb, mijn zus weigert mij te laten rijden in haar auto zolang ik een voorlopig rijbewijs heb, dat vinden ze in Nederland terecht een enge gedachte).
Als ik op een gegeven moment zou vinden dat mijn rijden te roestig is dan zal ik eerst een paar uurtjes terug ervaring op doen ergens waar het rustig is.

gouden raad

door instrukteurken » 21 aug 2006, 09:43

idd benny ... langs de ene kant ontmoedigt het je als instrukteur en langs de andere kant geeft het je de zin om ermee door te gaan in de hoop dat ze je raad toch opvolgen en hun rijbewijs halen ipv van hun klantenkaart op het examencentrum vol met stempeltjes zetten ....[/b]

door BBB » 21 aug 2006, 04:06

Heren, dat is allemaal leuk in theorie maar je moet ook nog de gelegenheid hebben om veel te oefenen. Ik heb maar zeer beperkt de beschikking over een auto. Zo lang ik een student ben kan ik geen auto betalen, al helemaal niet vanwege die torenhoge belastingen.
Als je er één hebt moet je die ook nog maar ergens kwijt kunnen. Ook dat gaat op kot vaak zeer moeilijk.

door Benny Stinkens » 20 aug 2006, 01:32

Ook ik ben het hier mee eens en stel ook vast dat dit zeer te weinig wordt opgevolgt

door bibi585 » 19 aug 2006, 12:15

Ik kan nie anders of hiermee akkoord gaan.

gouden raad

door instrukteurken » 18 aug 2006, 10:36

Hier een paar gouden tips voor de kandidaat bestuurders die ik aan al mijn leerlingen geef maar die veel te weinig opgevolgd worden

1 . Oefenen tijdens je stageperiode ... zoveel mogelijk
2 . Vergeet je maneuvers niet .. elke rijschool heeft wel een oefenterrein
ter beschikking waar je je kan voorbereiden ...
3 . Een les van 2 uren kost ong 95 euro ... vul je tank met dit bedrag en rijd deze op in de buurt van het examencentrum waar je gaat oefenen en je doet ongelooflijk veel meer rijervaring op die nuttig kan zijn voor het slagen in je examen .. naar bomma en bompa op bezoek .. naar de winkel met mama .. of s zondag naar de voetbal met papa is ook goed maar voor je examen helpt het niet echt ...

4 . voel je je niet echt gerust alleen in je voertuig in de stad neem dan iemand mee die al een rijbewijs heeft en die ervaring genoeg heeft om je hierin bij te staan ..

Omhoog