Uitstelgedrag - last-minute examen

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Uitstelgedrag - last-minute examen

Re: Uitstelgedrag - last-minute examen

door GRO » 21 dec 2019, 02:20

Proficiat

Re: Uitstelgedrag - last-minute examen

door lietchi » 20 dec 2019, 12:36

Update: ik heb nog even overwogen om met de rijschool examen af te leggen op een vroegere datum (ik had sowieso 8u les ingepland) maar hun auto bleek zo groot en krachtig dat ik er maar niet kon aan wennen. Dus dan maar examen afgelegd op de vastgelegde datum met m'n eigen compacte wagen. En geslaagd!

Re: Uitstelgedrag - last-minute examen

door Benny Stinkens » 28 okt 2019, 18:45

Een datum in een ander examencentrum vastleggen terwijl je al ergens een datum hebt vastgelegd kan niet meer.
De systemen zijn aan elkaar gekoppeld en ze zullen het niet toestaan. :idea:

Re: Uitstelgedrag - last-minute examen

door Inazuma » 28 okt 2019, 18:33

lietchi schreef: 28 okt 2019, 14:10 1) is het de moeite om regelmatig opnieuw te bellen om te vragen of er een vroegere datum is vrijgekomen?
Zou ik zeker doen

Er komt wel eens wat vrij

Alternatief: lokale rijscholen afgaan vragen of zij vroegere afspraakdata vrij hebben , daarvoor moet je wel een paar uren les volgen (verplicht)
Nadeel: kosten, examen doen met auto die je niet gewoon bent

Of het je niet aantrekken, theorie herdoen, en nadien voorlopig rijbewijs M12 aanvragen
Je begeleider moet dan waarschijnlijk wel begeleiders-cursus gaan volgen ...

2) Zijn alle examencentra zo snel volzet? Anders dacht ik eventueel een vroegere datum vast te leggen in Erembodegem, en de datum in Asse als back-up te houden voor een tweede poging. Met het gigantische nadeel, uiteraard, dat ik de streek rond Erembodegem totaal niet ken.
Informeer, daar of Brugge (waarschijnlijk ook druk) , en ga in de streek rondrijden als er een vroegere datum is ...

Uitstelgedrag - last-minute examen

door lietchi » 28 okt 2019, 14:10

Door m'n eigen uitstelgedrag, heb'k mezelf in een moeilijk parket gebracht.
Ik heb namelijk net m'n praktijkexamen (in Asse) vastgelegd, welgeteld één dag voor m'n voorlopig rijbewijs en theorie-examen vervalt (19 december), terwijl ik eigenlijk eind november m'n examen wilde afleggen.

Eigen schuld, dikke bult, uiteraard :oops:

1) is het de moeite om regelmatig opnieuw te bellen om te vragen of er een vroegere datum is vrijgekomen? Ik heb er geen idee van of er vaak geannuleerd wordt en hoeveel tijd op voorhand de mensen dit dan doen.
Zelfs al kan ik eind november al m'n examen afleggen, als ik gebuisd zou zijn en een tweede praktijkexamen wil inplannen, zal ik dit allicht toch niet kunnen inplannen vooraleer m'n rijbewijs vervalt (aangezien de planning al zo lang op voorhand volzet is). Dus misschien verloren moeite?

2) Zijn alle examencentra zo snel volzet? Anders dacht ik eventueel een vroegere datum vast te leggen in Erembodegem, en de datum in Asse als back-up te houden voor een tweede poging. Met het gigantische nadeel, uiteraard, dat ik de streek rond Erembodegem totaal niet ken.
Of anders in Brugge examen af te leggen (ver weg, maar die streek ken ik iets beter).

Omhoog