Snelweg

Plaats een reactie

Bevestigingscode

Typ enkel de gevraagde letters over. De code is niet hoofdlettergevoelig en bevat enkel letters.

Bevestigingscode
Smilies
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:

BBCode staat AAN
[img] staat AAN
[url] staat AAN
Smilies staan AAN

Voorafgaande berichten
   

Weergave uitklappen Voorafgaande berichten: Snelweg

Re: Snelweg

door bert.covens » 22 nov 2015, 10:48

En als het druk genoeg is, mag je eveneens in meerdere files gaan rijden :

9.5. Wanneer de verkeersdichtheid het rechtvaardigt, mag het verkeer in meerdere files geschieden :

2° op rijbanen met éénrichtingsverkeer;

Re: Snelweg

door Inazuma » 22 nov 2015, 07:03

umranb schreef:Moet je op een autosnelweg die verdeeld is in bijv. 4 rijstroken ook nog steeds op de meeste rechterstrook rijden als je niet aan het inhalen bent?
Leer je ook even de theorie :?:

Ja, dat moet, tenzij borden F15 of F13 wat anders toelaten.

F15 Afbeelding
(Vlaanderen plaatst tegenwoordig illegale versies van dit bord, waarbij àlle pijlen naar boven wijzen - wat niet voorzien is in de verkeerswetgeving :!: )


F13 Afbeelding

9.3.1. Elke bestuurder die de rijbaan volgt moet zo dicht mogelijk bij de rechterrand van die rijbaan blijven, behalve op pleinen of om de aanwijzingen van de verkeersborden F13 en F15 op te volgen.

De bestuurder die de aanwijzingen van de verkeersborden F13 en F15 heeft opgevolgd moet zijn plaats rechts opnieuw innemen zodra de omstandigheden het toelaten.

Snelweg

door umranb » 21 nov 2015, 22:44

Hoi

Moet je op een autosnelweg die verdeeld is in bijv. 4 rijstroken ook nog steeds op de meeste rechterstrook rijden als je niet aan het inhalen bent?

Omhoog